initial - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Could not save the configuration to disk. Check the permissions of '{0}/.initial'.
nl: De configuratie kon niet op schijf worden opgeslagen. Controleer de toegangsrechten van '{0}/.initial'.

en: Could not execute the command '{0}'. Make sure that the application is in your path.
nl: Het commando '{0}' kon niet worden uitgevoerd. Zorg er voor dat het programma in uw zoekpad ($PATH) staat.

en: H_ide
nl: V_erbergen

en: _Show
nl: _Tonen

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: Open
nl: Openen

en: A User Interface for the
     Input Abstraction Layer
nl: Een gebruikersinterface voor de Input Abstraction Layer

en: Really quit?
nl: Wilt u stoppen?

en: Do Not Ask Again
nl: Niet meer vragen

en: Really delete the action "{0}" for the event "{1}"?
nl: Wilt u de actie "{0}" voor de gebeurtenis "{1}" verwijderen?

en: Event Name
nl: Naam gebeurtenis

en: Action
nl: Actie

en: Could not connect to the D-BUS system bus. Make sure that the D-BUS daemon is running.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt met de D-Bus systeembus. Zorg er voor dat de D-BUS-daemon draait.

en: Could not acquire the input abstraction layer interface. Make sure that the input abstraction layer daemon is running.
nl: Kan de invoerabstractielaag niet bereiken. verzeker u er van dat de 'input abstraction layer daemon' draait.

en: _File
nl: _Bestand

en: _Add Event
nl: Gebeurtenis _toevoegen

en: _Delete Event
nl: Gebeurtenis verwij_deren

en: _Edit
nl: Be_werken

en: Preferen_ces...
nl: Voorke_uren...

en: _About
nl: _Info over

en: Add Event
nl: Gebeurtenis toevoegen

en: _Save Action
nl: Actie op_slaan

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Numeric Value:
nl: Numerieke waarde:

en: Name:
nl: Naam:

en: Captured Event
nl: Gevangen event

en: _Launch an Application
nl: _Lanceer een programma

en: _Map Event to an X Key Symbol
nl: _Wijs de gebeurtenis toe aan een X-toetssymbool

en: (dummy)
nl: (dummie)

en: Assign Action
nl: Actie toewijzen

en: Application:
nl: Toepassing:

en: _Browse
nl: _Bladeren

en: Arguments:
nl: Argumenten:

en: Launch an Application
nl: Lanceer een toepassing

en: X Key Symbol:
nl: X-toetssymbool:

en: Map Event to an X Key Symbol
nl: Gebeurtenis toewijzen aan een X-toetssymbool

en: Choose Application
nl: Toepassing kiezen

en: Press a button.
nl: Druk op een knop.
