initial - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Could not save the configuration to disk. Check the permissions of '{0}/.initial'.
cs: Konfiguraci nelze uložit na disk. Zkontrolujte nastavení práv '{0}/.initial'.

en: Could not execute the command '{0}'. Make sure that the application is in your path.
cs: Nelze spustit příkaz '{0}'. Ujistěte se, že je požadovaná aplikace ve vaší cestě.

en: H_ide
cs: _Skrýt

en: _Show
cs: _Zobrazit

en: _Quit
cs: U_končit

en: Open
cs: Otevřít

en: A User Interface for the
     Input Abstraction Layer
cs: Uživatelské rozhraní pro IAL
    (Input Abstraction Layer - vrstva abstrahující vstup)

en: Really quit?
cs: Opravdu ukončit?

en: Do Not Ask Again
cs: Znovu se neptat

en: Really delete the action "{0}" for the event "{1}"?
cs: Opravdu odstranit akci "{0}" události "{1}"?

en: Execute command "{0}" with argument(s) "{1}"
cs: Spustit příkaz "{0}" s argumentem(y) "{1}"

en: Execute command "{0}" with no additional arguments
cs: Spustit příkaz "{0}" bez dalších argumentů

en: Type:
cs: Typ:

en: Sender:
cs: Odesílatel:

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Raw Value:
cs: Nezpracovaná hodnota:

en: Event Name
cs: Jméno události

en: Action
cs: Akce

en: Could not connect to the D-BUS system bus. Make sure that the D-BUS daemon is running.
cs: Nelze se připojit k systému D-BUS. Ověřte, zda D-BUS démon běží.

en: Could not acquire the input abstraction layer interface. Make sure that the input abstraction layer daemon is running.
cs: Nelze získat rozhraní vrstvy abstrahující vstup. Ověřte, zda běží démon vrstvy abstrahující vstup.

en: Initial
cs: Výchozí

en: _File
cs: _Soubor

en: _Add Event
cs: _Přidat událost

en: _Delete Event
cs: _Odstranit událost

en: _Edit
cs: _Upravit

en: Preferen_ces...
cs: _Předvolby

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: _O aplikaci

en: Add Event
cs: Přidat událost

en: _Capture Event
cs: _Zachytit událost

en: _Save Action
cs: _Uložit akci

en: Not available
cs: Nedostupný

en: not available
cs: nedostupný

en: Device:
cs: Zařízení:

en: Module:
cs: Modul:

en: Numeric Value:
cs: Číselná hodnota:

en: Name:
cs: Název:

en: Captured Event
cs: Zachycená událost

en: _Launch an Application
cs: _Spustit aplikaci

en: _Map Event to an X Key Symbol
cs: _Mapovat událost na X Key symbol

en: Assign Action
cs: Přiřadit akci

en: Application:
cs: Aplikace:

en: _Browse
cs: _Procházet

en: Arguments:
cs: Argumenty:

en: Launch an Application
cs: Spustit aplikaci

en: X Key Symbol:
cs: X Key symbol:

en: Map Event to an X Key Symbol
cs: Mapovat událost na X Key symbol

en: Choose Application
cs: Zvolit aplikaci

en: Press a button.
cs: Stiskněte tlačítko.
