NetworkManager - en to uk translation catalogue (90 entries)

en: Passphrase for wireless network %s
uk: Парольна фраза бездротової мережі %s

en: Could not find some required resources (the glade file)!
uk: Не вдається знайти деякі необхідні ресурси (не знайдено файл glade)!

en: No active connections!
uk: Немає активних з'єднань!

en: Wired Ethernet (%s)
uk: Дротова мережа Ethernet (%s)

en: Wireless Ethernet (%s)
uk: Бездротова мережа Ethernet (%s)

en: NetworkManager Applet
uk: Аплет NetworkManager

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
uk: Аплет області сповіщення для керування мережними пристроями та з'єднаннями.

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
uk: Аплет NetworkManager не може знайти деякі необхідні ресурси (не знайдено файл glade).

en: The network device "%s (%s)" does not support wireless scanning.
uk: Мережний пристрій "%s (%s)" не підтримує сканування бездротової мережі.

en: The network device "%s (%s)" does not support link detection.
uk: Мережний пристрій "%s (%s)" не підтримує виявлення зв'язку.

en: Preparing device %s for the wired network...
uk: Пристрій %s готується до з'єднання з дротовою мережею...

en: Preparing device %s for the wireless network '%s'...
uk: Пристрій %s готується до з'єднання з бездротовою мережею '%s'...

en: Configuring device %s for the wired network...
uk: Пристрій %s налаштовується для дротової мережі...

en: Attempting to join the wireless network '%s'...
uk: Спроба з'єднатись з бездротовою мережею '%s'...

en: Waiting for Network Key for the wireless network '%s'...
uk: Очікується мережний ключ бездротової мережі '%s'...

en: Requesting a network address from the wired network...
uk: Запитується мережна адреса дротової мережі...

en: Requesting a network address from the wireless network '%s'...
uk: Запитується мережна адреса бездротової мережі '%s'...

en: Finishing connection to the wired network...
uk: Завершується з'єднання з дротовою мережею...

en: Finishing connection to the wireless network '%s'...
uk: Завершується з'єднання з бездротовою мережею '%s'...

en: NetworkManager is not running
uk: NetworkManager не запущено

en: No network connection
uk: Немає з'єднання з мережею

en: Wired network connection
uk: Дротове з'єднання з мережею

en: Connected to an Ad-Hoc wireless network
uk: З'єднано з особливою бездротовою мережею

en: Wireless network connection to '%s' (%d%%)
uk: Бездротове мережне з'єднання з '%s' (%d%%)

en: VPN connection to '%s'
uk: VPN з'єднання до '%s'

en: _Connect to Other Wireless Network...
uk: _З'єднатись з іншою бездротовою мережею...

en: Create _New Wireless Network...
uk: Створити _нову бездротову мережу...

en: No network devices have been found
uk: Не було знайдено мережних пристроїв

en: NetworkManager is not running...
uk: NetworkManager не запущено...

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
uk: _Інформація про з'єднання

note: Help item
en: _Help
uk: _Довідка

note: About item
en: _About
uk: _Про програму

en: The NetworkManager applet could not find some required resources.  It cannot continue.
uk: Аплет NetworkManager не може знайти деякі необхідні ресурси.  Продовжувати роботу неможливо.

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: The orientation of the tray.
uk: Орієнтація лотка.

en: Wired Network (%s)
uk: Дротова мережа (%s)

en: _Wired Network
uk: _Дротова мережа

en: Wireless Network (%s) | Wireless Networks (%s)
uk[0]: Бездротова мережа (%s)
uk[1]: Бездротові мережі (%s)
uk[2]: Бездротові мережі (%s)

en: Wireless Network | Wireless Networks
uk[0]: Бездротова мережа
uk[1]: Бездротові мережі
uk[2]: Бездротові мережі

en:  (invalid Unicode)
uk:  (неправильний Юнікод)

en: Create new wireless network
uk: Створити новий бездротовий пристрій

en: Cannot start VPN connection '%s'
uk: Не вдається запустити з'єднання VPN '%s'

en: Could not find the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
uk: Не вдається знайти діалогове вікно аутентифікації для з'єднання VPN типу '%s'. Зв'яжіться з системним адміністратором.

en: There was a problem launching the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
uk: Проблема запуску діалогового вікна аутентифікації для з'єднання VPN типу '%s'. Зв'яжіться з системним адміністратором.

en: <span weight="bold" size="larger">Active Connection Information</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Інформація про активні з'єднання</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Passphrase Required by Wireless Network</span>
    
    A passphrase or encryption key is required to access the wireless network '%s'.
uk: <span weight="bold" size="larger">Для бездротової мережі потрібна парольна фраза</span>
    
    Для доступу до бездротової мережі '%s' необхідна парольна фраза чи ключ шифрування.

en: <span weight="bold" size="larger">Reduced Network Functionality</span>
    
    %s  It will not be completely functional.
uk: <span weight="bold" size="larger">Скорочена мережна функціональність</span>
    
    %s  Програма не повністю функціональна.

en: <span weight="bold" size="larger">Wireless Network Login Confirmation</span>
    
    You have chosen to log in to the wireless network '%s'.  If you are sure that this wireless network is secure, click the checkbox below and NetworkManager will not require confirmation on subsequent log ins.
uk: <span weight="bold" size="larger">Параметри входу у бездротову мережу</span>
    
    Ви входите у бездротову мережу '%s'. Якщо ви впевнені, що вона безпечна, відмітьте поле нижче, та NetworkManager надалі не буде набридати запитаннями при з'єднанні.

en: Broadcast Address:
uk: Широкомовна адреса:

en: C_onnect
uk: _З'єднатись

en: Connection Information
uk: Інформація про з'єднання

en: Destination Address:
uk: Цільова адреса:

en: Hardware Address:
uk: Апаратна адреса:

en: IP Address:
uk: Адреса IP:

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Key Type:
uk: Тип ключа:

en: Other Wireless Network...
uk: Інша бездротова мережа...

en: Passphrase:
uk: Парольна фраза:

en: Subnet Mask:
uk: Маска мережі:

en: Wireless Network Key Required
uk: Вимагається ключ бездротової мережі

en: Wireless _adapter:
uk: Бездротовий _адаптер:

en: _Login to Network
uk: _Увійти в мережу

en: Cannot add VPN connection
uk: Не вдається додати з'єднання VPN

en: No suitable VPN software was found on your system. Contact your system administrator.
uk: У системі не встановлено потрібне програмне забезпечення VPN. Зв'яжіться з системним адміністратором.

en: Cannot import VPN connection
uk: Не вдається імпортувати з'єднання VPN

en: Cannot find suitable software for VPN connection type '%s' to import the file '%s'. Contact your system administrator.
uk: Не вдається знайти відповідне програмне забезпечення для з'єднань VPN типу '%s', щоб імпортувати файл '%s'. Зв'яжіться з системним адміністратором.

en: Error retrieving VPN connection '%s'
uk: Помилка отримання з'єднання VPN '%s'

en: Could not find the UI files for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
uk: Не вдається знайти файли графічного інтерфейсу для з'єднання  VPN типу '%s'. Зв'яжіться з системним адміністратором.

en: Delete VPN connection "%s"?
uk: Видалити з'єднання VPN "%s"?

en: All information about the VPN connection "%s" will be lost and you may need your system administrator to provide information to create a new connection.
uk: Уся інформація про з'єднання VPN "%s" буде втрачена. Можливо, вам доведеться звернутись до системного адміністратора за інформацією для створення нового з'єднання.

en: Unable to load
uk: Не вдається завантажити

en: Cannot find some needed resources (the glade file)!
uk: Не вдається знайти деякі необхідні ресурси (не знайдено файл glade)!

note: Edit dialog
en: Edit VPN Connection
uk: Правка з'єднання VPN

en: Add a new VPN connection
uk: Додати нове з'єднання VPN

en: Connect to:
uk: З'єднатись з:

en: Create VPN Connection
uk: Створення з'єднання VPN

en: Create VPN Connection - 1 of 2
uk: Створення з'єднання VPN - 1 з 2

en: Create VPN Connection - 2 of 2
uk: Створення з'єднання VPN - 2 з 2

en: Delete the selected VPN connection
uk: Видалити  виділені з'єднання VPN

en: E_xport
uk: _Експорт

en: Edit the selected VPN connection
uk: Редагувати виділене з'єднання VPN

en: Export the VPN settings to a file
uk: Експортувати параметри VPN у файл

en: VPN Connections
uk: Налаштовування VPN

en: unable to create netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
uk: не вдається створити мережний сокет для контролю пристрою ethernet - %s

en: unable to bind to netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
uk: не вдається прив'язатись до мережного сокету для контролю пристрою ethernet - %s

en: operation took too long
uk: операція виконується надто довго

en: received data from wrong type of sender
uk: отримано дані з неправильним типом відправника

en: received data from unexpected sender
uk: отримано дані з несподіваним відправником

en: too much data was sent over socket and some of it was lost
uk: через сокет надто багато даних надіслано, та частину з них втрачено

en: error occurred while waiting for data on socket
uk: помилка при очікуванні даних з сокету
