NetworkManager - en to sr translation catalogue (44 entries)

en: NetworkManager Applet
sr: Aplet Upravnik mreže

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
sr: Aplet za obaveštajnu zonu za upravljanje mrežnim uređajima i vezama.

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
sr: Aplet Upravnik mreže nije mogao da pronađe neke od potrebnih resursa (glejd datoteka nije pronađena).

en: The network device "%s (%s)" does not support wireless scanning.
sr: Mrežni uređaj „%s (%s)“ ne podržava potragu za bežičnim mrežama.

en: The network device "%s (%s)" does not support link detection.
sr: Mrežni uređaj „%s (%s)“ ne podržava otkrivanje veze.

en: Preparing device %s for the wired network...
sr: Priprema uređaja %s za žičanu mrežu...

en: Preparing device %s for the wireless network '%s'...
sr: Priprema uređaja %s za bežičnu mrežu „%s“...

en: Configuring device %s for the wired network...
sr: Podešavanje uređaja %s za bežičnu mrežu...

en: Attempting to join the wireless network '%s'...
sr: Pokušaj pristupa bežičnoj mreži „%s“...

en: Waiting for Network Key for the wireless network '%s'...
sr: Čekanje na mrežni ključ za bežičnu mrežu „%s“...

en: Requesting a network address from the wired network...
sr: Potraživanje mrežne adrese za žičanu mrežu...

en: Requesting a network address from the wireless network '%s'...
sr: Potraživanje mrežne adrese za bežičnu mrežu „%s“...

en: Finishing connection to the wired network...
sr: Obustavljanje veze sa žičanom mrežom...

en: Finishing connection to the wireless network '%s'...
sr: Obustavljanje veze sa bežičnom mrežom „%s“...

en: NetworkManager is not running
sr: Upravljač mreže nije pokrenut

en: No network connection
sr: Nema mrežnih veza

en: Wired network connection
sr: Bežična mrežna veza

en: Connected to an Ad-Hoc wireless network
sr: Povezan sa ad-hok bežičnom mrežom

en: Wireless network connection to '%s' (%d%%)
sr: Bežična mrežna veza sa „%s“ (%d%%)

en: No network devices have been found
sr: Nije pronađen nijedan mrežni uređaj

en: NetworkManager is not running...
sr: Upravljač mrežom nije pokrenut...

en: The NetworkManager applet could not find some required resources.  It cannot continue.
sr: Upravljač mrežom nije uspeo da pronađe neophodne resurse i ne može da nastavi rad.

en: Orientation
sr: Usmerenje

en: The orientation of the tray.
sr: Usmerenje obaveštajne zone.

en: Wired Network (%s)
sr: Žičana mreža (%s)

en: Wireless Network (%s) | Wireless Networks (%s)
sr[0]: Bežična mreža (%s)
sr[1]: Bežične mreže (%s)
sr[2]: Bežičnih mreža (%s)

en: Wireless Network | Wireless Networks
sr[0]: Bežična mreža
sr[1]: Bežične mreže
sr[2]: Bežične mreže

en:  (invalid Unicode)
sr:  (neispravan Unikod)

en: Create new wireless network
sr: Napravi novu bežičnu mrežu

en: <span weight="bold" size="larger">Passphrase Required by Wireless Network</span>
    
    A passphrase or encryption key is required to access the wireless network '%s'.
sr: <span weight="bold" size="larger">Bežična mreža zahteva lozinku</span>
    
     Lozinka ili ključ za šifrovanje su neophodni za pristup bežičnoj mreži „%s“.

en: <span weight="bold" size="larger">Reduced Network Functionality</span>
    
    %s  It will not be completely functional.
sr: <span weight="bold" size="larger">Smanjena upotrebna vrednost mreže</span>
    
    %s neće biti sasvim upotrebljiva.

en: C_onnect
sr: P_oveži se

en: Key Type:
sr: Vrsta ključa:

en: Passphrase:
sr: Lozinka:

en: Wireless Network Key Required
sr: Potreban je ključ za bežičnu mrežu

en: Wireless _adapter:
sr: Bežični _uređaj:

en: _Login to Network
sr: _Umreži se

en: VPN Connections
sr: VPN veze

en: unable to create netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
sr: Nije moguće napraviti utičnicu za posmatranje žičanog mrežnog uređaja - %s

en: unable to bind to netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
sr: Nije moguće povezati se na utičnicu za posmatranje žičanog mrežnog uređaja - %s

en: operation took too long
sr: Potraga je predugo trajala

en: received data from wrong type of sender
sr: Primljeni su podaci pogrešnog tipa od pošiljaoca

en: received data from unexpected sender
sr: Primljeni su podaci od neočekivanog pošiljaoca

en: too much data was sent over socket and some of it was lost
sr: Suviše podataka je poslato kroz utičnicu i nešto od njih je izgubljeno
