NetworkManager - en to sr translation catalogue (44 entries)

en: NetworkManager Applet
sr: Аплет Управник мреже

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
sr: Аплет за обавештајну зону за управљање мрежним уређајима и везама.

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
sr: Аплет Управник мреже није могао да пронађе неке од потребних ресурса (глејд датотека није пронађена).

en: The network device "%s (%s)" does not support wireless scanning.
sr: Мрежни уређај „%s (%s)“ не подржава потрагу за бежичним мрежама.

en: The network device "%s (%s)" does not support link detection.
sr: Мрежни уређај „%s (%s)“ не подржава откривање везе.

en: Preparing device %s for the wired network...
sr: Припрема уређаја %s за жичану мрежу...

en: Preparing device %s for the wireless network '%s'...
sr: Припрема уређаја %s за бежичну мрежу „%s“...

en: Configuring device %s for the wired network...
sr: Подешавање уређаја %s за бежичну мрежу...

en: Attempting to join the wireless network '%s'...
sr: Покушај приступа бежичној мрежи „%s“...

en: Waiting for Network Key for the wireless network '%s'...
sr: Чекање на мрежни кључ за бежичну мрежу „%s“...

en: Requesting a network address from the wired network...
sr: Потраживање мрежне адресе за жичану мрежу...

en: Requesting a network address from the wireless network '%s'...
sr: Потраживање мрежне адресе за бежичну мрежу „%s“...

en: Finishing connection to the wired network...
sr: Обустављање везе са жичаном мрежом...

en: Finishing connection to the wireless network '%s'...
sr: Обустављање везе са бежичном мрежом „%s“...

en: NetworkManager is not running
sr: Управљач мреже није покренут

en: No network connection
sr: Нема мрежних веза

en: Wired network connection
sr: Бежична мрежна веза

en: Connected to an Ad-Hoc wireless network
sr: Повезан са ад-хок бежичном мрежом

en: Wireless network connection to '%s' (%d%%)
sr: Бежична мрежна веза са „%s“ (%d%%)

en: No network devices have been found
sr: Није пронађен ниједан мрежни уређај

en: NetworkManager is not running...
sr: Управљач мрежом није покренут...

en: The NetworkManager applet could not find some required resources.  It cannot continue.
sr: Управљач мрежом није успео да пронађе неопходне ресурсе и не може да настави рад.

en: Orientation
sr: Усмерење

en: The orientation of the tray.
sr: Усмерење обавештајне зоне.

en: Wired Network (%s)
sr: Жичана мрежа (%s)

en: Wireless Network (%s) | Wireless Networks (%s)
sr[0]: Бежична мрежа (%s)
sr[1]: Бежичне мреже (%s)
sr[2]: Бежичних мрежа (%s)

en: Wireless Network | Wireless Networks
sr[0]: Бежична мрежа
sr[1]: Бежичне мреже
sr[2]: Бежичне мреже

en:  (invalid Unicode)
sr:  (неисправан Уникод)

en: Create new wireless network
sr: Направи нову бежичну мрежу

en: <span weight="bold" size="larger">Passphrase Required by Wireless Network</span>
    
    A passphrase or encryption key is required to access the wireless network '%s'.
sr: <span weight="bold" size="larger">Бежична мрежа захтева лозинку</span>
    
     Лозинка или кључ за шифровање су неопходни за приступ бежичној мрежи „%s“.

en: <span weight="bold" size="larger">Reduced Network Functionality</span>
    
    %s  It will not be completely functional.
sr: <span weight="bold" size="larger">Смањена употребна вредност мреже</span>
    
    %s неће бити сасвим употребљива.

en: C_onnect
sr: П_овежи се

en: Key Type:
sr: Врста кључа:

en: Passphrase:
sr: Лозинка:

en: Wireless Network Key Required
sr: Потребан је кључ за бежичну мрежу

en: Wireless _adapter:
sr: Бежични _уређај:

en: _Login to Network
sr: _Умрежи се

en: VPN Connections
sr: VPN везе

en: unable to create netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
sr: Није могуће направити утичницу за посматрање жичаног мрежног уређаја - %s

en: unable to bind to netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
sr: Није могуће повезати се на утичницу за посматрање жичаног мрежног уређаја - %s

en: operation took too long
sr: Потрага је предуго трајала

en: received data from wrong type of sender
sr: Примљени су подаци погрешног типа од пошиљаоца

en: received data from unexpected sender
sr: Примљени су подаци од неочекиваног пошиљаоца

en: too much data was sent over socket and some of it was lost
sr: Сувише података је послато кроз утичницу и нешто од њих је изгубљено
