GNOME 2.8 - en to nl translation catalogue (174 entries)

en: Passphrase for wireless network %s
nl: Wachtwoordzin voor draadloos netwerk %s

en: Connection to the wireless network '%s' failed.
nl: Verbinding maken met het draadloos netwerk '%s' is mislukt.

en: Connection to the wired network failed.
nl: Verbinding maken met het bekabelde netwerk is mislukt.

en: Error displaying connection information:
nl: Fout bij weergeven van verbindingsinformatie:

en: Could not find some required resources (the glade file)!
nl: Kon bepaalde vereiste bronnen niet vinden (het glade bestand)!

en: No active connections!
nl: Geen actieve netwerkverbindingen!

en: Wired Ethernet (%s)
nl: Bekabeld ethernet (%s)

en: Wireless Ethernet (%s)
nl: Draadloos ethernet (%s)

en: NetworkManager Applet
nl: NetworkManager applet

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
nl: Een toepassing in het paneel voor het beheren van uw netwerkverbindingen en apparaten.

en: VPN Login Failure
nl: VPN-aanmelding mislukt

en: Could not start the VPN connection '%s' due to a login failure.
nl: Kon de VPN-verbinding '%s' niet starten vanwege een aanmeldingsfout.

en: VPN Start Failure
nl: VPN opstarten mislukt

en: Could not start the VPN connection '%s' due to a failure launching the VPN program.
nl: Kon de VPN-verbinding '%s' niet maken omdat het VPN-programma niet kon opstarten.

en: VPN Connect Failure
nl: VPN-verbinding mislukt

en: Could not start the VPN connection '%s' due to a connection error.
nl: Kon de VPN-verbinding '%s' niet starten vanwege een verbindingsfout.

en: VPN Configuration Error
nl: VPN-configuratiefout

en: The VPN connection '%s' was not correctly configured.
nl: De VPN-verbinding '%s' is niet goed geconfigureerd.

en: Could not start the VPN connection '%s' because the VPN server did not return an adequate network configuration.
nl: Kon de VPN-verbinding '%s' niet maken omdat de VPN-server geen geschikte netwerkconfiguratie aangaf.

en: VPN Login Message
nl: VPN-aanmeldbericht

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
nl: Het NetworkManager-applet kon bepaalde vereiste bronnen niet vinden (het glade bestand is niet gevonden).

en: The network device "%s (%s)" does not support wireless scanning.
nl: Het netwerkapparaat "%s (%s)" ondersteunt draadloos scannen niet.

en: The network device "%s (%s)" does not support link detection.
nl: Het netwerkapparaat "%s (%s)" ondersteunt link-detecteren niet.

en: Preparing device %s for the wired network...
nl: Apparaat %s wordt ingesteld voor het bekabelde netwerk...

en: Preparing device %s for the wireless network '%s'...
nl: Apparaat %s wordt ingesteld op het draadloos netwerk '%s'...

en: Configuring device %s for the wired network...
nl: Appraat %s wordt geconfigureerd voor het bekabelde netwerk...

en: Attempting to join the wireless network '%s'...
nl: Poging aan te sluiten bij het draadloos netwerk '%s'...

en: Waiting for Network Key for the wireless network '%s'...
nl: Wachten op netwerksleutel voor het draadloos netwerk '%s'...

en: Requesting a network address from the wired network...
nl: Er wordt een netwerkadres verzocht voor het bekabelde netwerk...

en: Requesting a network address from the wireless network '%s'...
nl: Er wordt een netwerkadres verzocht voor het draadloos netwerk '%s'...

en: Finishing connection to the wired network...
nl: Verbinding met het bekabelde netwerk wordt voltooid...

en: Finishing connection to the wireless network '%s'...
nl: Verbinding met het draadloos netwerk '%s' wordt voltooid...

en: NetworkManager is not running
nl: Geen NetworkManager...

en: Networking disabled
nl: Netwerk is uitgeschakeld

en: No network connection
nl: Geen netwerkverbinding

en: Wired network connection
nl: Bekabelde netwerkverbinding

en: Connected to an Ad-Hoc wireless network
nl: Verbonden met een Ad-hoc draadloos netwerk

en: Wireless network connection to '%s' (%d%%)
nl: Draadloze netwerkverbinding met '%s' (%d%%)

en: VPN connection to '%s'
nl: VPN-verbinding met '%s'

en: VPN connecting to '%s'
nl: VPN verbinden met '%s'

en: _Connect to Other Wireless Network...
nl: _Verbinden met ander draadloos netwerk...

en: Create _New Wireless Network...
nl: _Nieuw draadloos netwerk aanmaken...

en: _VPN Connections
nl: _VPN-verbindingen

en: _Configure VPN...
nl: VPN _configureren...

en: _Disconnect VPN...
nl: V_PN-verbinding verbreken...

en: _Dial Up Connections
nl: In_bel-verbindingen

note: FIXME: We should save and then check the state of the devices and show Connect _or_ Disconnect for each item
en: Connect to %s...
nl: Verbinden met %s...

en: Disconnect from %s...
nl: Verbinden met %s verbreken...

en: No network devices have been found
nl: Er zijn geen netwerkapparaten geconfigureerd

en: NetworkManager is not running...
nl: Geen NetworkManager...

note: 'Enable Networking' item
en: Enable _Networking
nl: _Netwerk aanzetten

note: 'Enable Wireless' item
en: Enable _Wireless
nl: _Draadloos netwerk aanzetten

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
nl: _Verbindingsinformatie

note: Help item
en: _Help
nl: _Hulp

note: About item
en: _About
nl: I_nfo

en: The NetworkManager applet could not find some required resources.  It cannot continue.
nl: Het NetworkManager-applet kon bepaalde vereiste bronnen niet vinden.  Het zal nu worden afgesloten.

en: Open System
nl: Open systeem

en: Shared Key
nl: Gedeelde sleutel

en: Automatic (Default)
nl: Automatisch (standaard)

en: Dynamic WEP
nl: Dynamisch WEP

en: None
nl: Geen

en: WEP 128-bit Passphrase
nl: WEP 128-bit wachtwoordzin

en: WPA2 Enterprise
nl: WPA2 enterprise

en: WPA Enterprise
nl: WPA enterprise

en: WPA2 Personal
nl: WPA2 persoonlijk

en: WPA Personal
nl: WPA persoonlijk

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: The orientation of the tray.
nl: De oriëntatie van het applet.

en: Wired Network (%s)
nl: Bekabelde netwerk (%s)

en: _Wired Network
nl: _Bekabelde netwerk

en: Wireless Network (%s) | Wireless Networks (%s)
nl[0]: Draadloos netwerk (%s)
nl[1]: Draadloze netwerken (%s)

en: Wireless Network | Wireless Networks
nl[0]: Draadloos netwerk
nl[1]: Draadloze netwerken

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: By default, the wireless network's name is set to your computer's name, %s, with no encryption enabled
nl: Standaard wordt de naam van het draadloos netwerk ingesteld op de naam van uw computer: %s, en wordt de verbinding niet versleuteld.

en: Create new wireless network
nl: Nieuw draadloos netwerk aanmaken

en: Enter the name and security settings of the wireless network you wish to create.
nl: Geef de naam en de beveiligingsinstellingen van het draadloos netwerk dat u wilt aanmaken.

en: Create New Wireless Network
nl: Nieuw draadloos netwerk aanmaken

en: Existing wireless network
nl: Bestaand draadloos netwerk

en: Enter the name of the wireless network to which you wish to connect.
nl: Geef de naam van het draadloos netwerk waarmee u een verbinding wilt maken.

en: Connect to Other Wireless Network
nl: Verbinden met ander draadloos netwerk

en: Error connecting to wireless network
nl: Fout bij het verbinden met draadloos netwerk

en: The requested wireless network requires security capabilities unsupported by your hardware.
nl: Het gekozen draadloos netwerk vereist een type beveiliging die niet mogelijk is met uw hardware.

en: Cannot start VPN connection '%s'
nl: Kan VPN-verbinding '%s' niet starten

en: Could not find the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
nl: Kon het aanmeldingsdialoogvenster voor VPN-verbindingstype '%s' niet vinden. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: There was a problem launching the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
nl: Er was een probleem bij het opstarten van het aanmeldingsdialoogvenster voor VPN-verbindingstype '%s'. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: <span weight="bold" size="larger">Active Connection Information</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Actieve verbindingsinformatie</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Passphrase Required by Wireless Network</span>
    
    A passphrase or encryption key is required to access the wireless network '%s'.
nl: <span weight="bold" size="larger">Draadloos netwerk vraagt wachtwoordzin</span>
    
    Om toegang te krijgen tot het draadloos netwerk '%s' wordt een wachtwoordzin gevraagd.

en: <span weight="bold" size="larger">Reduced Network Functionality</span>
    
    %s  It will not be completely functional.
nl: <span weight="bold" size="larger">Gereduceerde netwerkfunctionaliteit</span>
    
    %s  Het zal niet volledig functioneel zijn.

en: <span weight="bold" size="larger">Wireless Network Login Confirmation</span>
    
    You have chosen to log in to the wireless network '%s'.  If you are sure that this wireless network is secure, click the checkbox below and NetworkManager will not require confirmation on subsequent log ins.
nl: <span weight="bold" size="larger">Aanmelding bij draadloos netwerk bevestigen</span>
    
    U heeft gekozen om uzelf aan te melden bij het draadloos netwerk '%s'.  Indien u zeker weet dat dit draadloos netwerk veilig is, vink dan onderstaande optie aan. NetworkManager zal u dan niet meer om toestemming vragen wanneer u zich weer bij dit netwerk aanmeldt.

en: Anonymous Identity:
nl: Anonieme identiteit:

en: Authentication:
nl: Aanmeldingscontrole:

en: Broadcast Address:
nl: Broadcastadres:

en: CA Certificate File:
nl: CA-certificaatbestand:

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: Client Certificate File:
nl: Cliënt-certificaatbestand:

en: Connection Information
nl: Verbindingsinformatie

en: Default Route:
nl: Standaardroute:

en: Destination Address:
nl: Doeladres:

en: Driver:
nl: Stuurprogramma:

en: EAP Method:
nl: EAP-methode:

en: Hardware Address:
nl: Hardware-adres:

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: Identity:
nl: Identiteit:

en: Interface:
nl: Apparaat:

en: Key Type:
nl: Sleuteltype:

en: Key:
nl: Sleutel:

en: None
    WEP 128-bit Passphrase
    WEP 64/128-bit Hex
    WEP 64/128-bit ASCII
nl: Geen
    WEP 128-bit wachtwoordzin
    WEP 64/128-bit hex
    WEP 64/128-bit ASCII

en: Open System
    Shared Key
nl: Open systeem
    gedeelde sleutel

en: Other Wireless Network...
nl: Ander draadloos netwerk...

en: Passphrase:
nl: Wachtwoordzin:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Primary DNS:
nl: Primaire DNS:

en: Private Key File:
nl: Privé sleutelbestand:

en: Private Key Password:
nl: Privé sleutelwachtwoord:

en: Secondary DNS:
nl: Secondaire DNS:

en: Select the CA Certificate File
nl: Selecteer het CA-certificaatbestand

en: Select the Client Certificate File
nl: Selecteer het cliënt-certificaatbestand

en: Select the Private Key File
nl: Selecteer het privé sleutelbestand

en: Show key
nl: Sleutel tonen

en: Show passphrase
nl: Wachtwoordzin tonen

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Show passwords
nl: Wachtwoorden tonen

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Subnet Mask:
nl: Subnetmasker:

en: User Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Wireless Network Key Required
nl: Sleutel voor draadloos netwerk vereist

en: Wireless _adapter:
nl: Draadloos _adapter:

en: _Always Trust this Wireless Network
nl: _Dit draadloos netwerk altijd vertrouwen

en: _Don't remind me again
nl: _Niet meer tonen

en: _Login to Network
nl: _Aanmelden bij het netwerk

en: _Network Name:
nl: _Netwerknaam:

en: _Wireless Security:
nl: _Draadloos beveiliging:

en: Cannot add VPN connection
nl: Kan VPN-verbinding niet toevoegen

en: No suitable VPN software was found on your system. Contact your system administrator.
nl: Er is geen geschikte VPN-software gevonden op uw systeem. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Cannot import VPN connection
nl: Kan VPN-verbinding niet importeren

en: Cannot find suitable software for VPN connection type '%s' to import the file '%s'. Contact your system administrator.
nl: Kan geen geschikte software vinden voor VPN-verbindingstype '%s' om het bestand '%s' te importeren. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Error retrieving VPN connection '%s'
nl: Fout bij herleiden VPN-verbinding '%s'

en: Could not find the UI files for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
nl: Kon de UI-bestanden voor VPN-verbindingtype '%s' niet vinden. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Delete VPN connection "%s"?
nl: VPN-verbinding "%s" verwijderen?

en: All information about the VPN connection "%s" will be lost and you may need your system administrator to provide information to create a new connection.
nl: Alle informatie over de VPN-verbinding "%s" zal verloren gaan en u zult mogelijk uw systeembeheerder om informatie moeten vragen voor het opzetten van een nieuwe verbinding.

en: Unable to load
nl: Kon niet laden

en: Cannot find some needed resources (the glade file)!
nl: Kon bepaalde vereiste bronnen niet vinden (het glade bestand)!

note: Edit dialog
en: Edit VPN Connection
nl: VPN-verbinding bewerken

en: Add a new VPN connection
nl: Een nieuwe VPN-verbinding toevoegen

en: Choose which type of VPN connection you wish to create.
nl: Kies welk type VPN-verbinding u wilt aanmaken.

en: Connect to:
nl: Verbinden met:

en: Create VPN Connection
nl: VPN-verbinding aanmaken

en: Create VPN Connection - 1 of 2
nl: VPN-verbinding aanmaken - 1 van 2

en: Create VPN Connection - 2 of 2
nl: VPN-verbinding aanmaken - 2 van 2

en: Delete the selected VPN connection
nl: De geselecteerde VPN-verbinding verwijderen

en: E_xport
nl: E_xporteren

en: Edit the selected VPN connection
nl: De geselecteerde VPN-verbinding bewerken

en: Export the VPN settings to a file
nl: De VPN-instellingen exporteren naar een bestand

en: Export the selected VPN connection to a file
nl: De geselecteerde VPN-verbinding exporteren naar een bestand

en: Finish Creating VPN Connection
nl: VPN-verbinding aanmaken voltooien

en: Manage Virtual Private Network Connections
nl: Virtual Private Network-verbindingen beheren

en: This assistant will guide you through the creation of a connection to a Virtual Private Network (VPN).
    
    It will require some information, such as IP addresses and secrets.  Please see your system administrator to obtain this information.
nl: Deze assistent zal u helpen bij het opzetten van een Virtual Private Networdk (VPN)
    
    Het heeft bepaalde gegevens nodig zoals IP-adressen en geheimen. Vraag uw systeembeheerder om deze informatie.

en: VPN Connections
nl: VPN-verbindingen

en: WPA Automatic
nl: WPA automatisch

en: WPA2 Automatic
nl: WPA2 automatisch

en: none
nl: geen

en: unable to create netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
nl: niet in staat om een netlink-socket aan te maken voor het monitoren van bekabelde ethernet-apparaten - %s

en: unable to bind to netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
nl: Niet in staat om te binden aan netlink-socket voor het monitoren van bekabelde ethernet-apparaten - %s

en: operation took too long
nl: bewerking duurde te lang

en: received data from wrong type of sender
nl: data ontvangen van een verkeerd type zender

en: received data from unexpected sender
nl: data ontvangen van een onverwachte zender

en: too much data was sent over socket and some of it was lost
nl: te veel data verzonden over de socket, een gedeelte is verloren

en: error occurred while waiting for data on socket
nl: er is een fout opgetreden bij het wachten op data van de 'socket'

en: You are now connected to the Ad-Hoc wireless network '%s'.
nl: U bent nu verbonden met het Ad-hoc draadloos netwerk '%s'.

en: You are now connected to the wireless network '%s'.
nl: U bent nu verbonden met het draadloos netwerk '%s'.

en: You are now connected to the wired network.
nl: U bent nu verbonden met het bekabelde netwerk.

en: Connection Established
nl: Verbinding ingesteld

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: The network connection has been disconnected.
nl: De verbinding met het netwerk is verbroken.
