Linux-PAM - en to pl translation catalogue (97 entries)

en: Authentication error
pl: Błąd uwierzytelniania

en: Service error
pl: Błąd usługi

en: Unknown user
pl: Nieznany użytkownik

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: %s: Bad number given to --reset=
pl: %s: Błędny numer podany w opcji --reset=

en: %s: Unrecognised option %s
pl: %s: Nierozpoznana opcja %s

en: %s: Can't reset all users to non-zero
pl: %s: Nie można przywrócić wszystkich użytkowników

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
pl:  od %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
pl:  na %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
pl: Ostatnie logowanie:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
pl: Witaj na swoim nowym koncie!

en: Too many logins for '%s'.
pl: Zbyt wiele prób zalogowania na '%s'.

en: failed to initialize PAM
pl: Nie można zainicjować PAM

en: failed to pam_set_item()
pl: nieudane pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
pl: login: nieudany fork: %m

en: Your default context is %s.
pl: Domyślny kontekst: %s.

en: Do you want to choose a different one? [n]
pl: Czy powtórzyć wybieranie? [n]

en: Enter number of choice:
pl: Wybrana liczba:

en: Would you like to enter a security context? [y]
pl: Czy wejść w kontekst bezpieczeństwa? [y]

en: role:
pl: rola:

en: type:
pl: typ:

en: level:
pl: poziom:

en: Not a valid security context
pl: Nieważny kontekst bezpieczeństwa

en: Security Context %s Assigned
pl: Kontekst bezpieczeństwa %s przypisany

en: No mail.
pl: Brak wiadomości.

en: You have new mail.
pl: Odebrano nowe wiadomości.

en: You have old mail.
pl: Skrzynka zawiera stare wiadomości.

en: You have mail.
pl: Odebrano wiadomości.

en: You have no mail in folder %s.
pl: Brak wiadomości w katalogu %s.

en: You have new mail in folder %s.
pl: Nowe wiadomości w katalogu %s.

en: You have old mail in folder %s.
pl: Stare wiadomości katalogu %s.

en: You have mail in folder %s.
pl: Wiadomości w katalogu %s.

en: Your account has expired; please contact your system administrator
pl: Konto użytkownika wygasło ; proszę skontaktować się z administratorem

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
pl: Należy natychmiast zmienić hasło (wymuszone przez administratora)

en: You are required to change your password immediately (password aged)
pl: Należy natychmiast zmienić hasło (hasło wygasło)

en: Warning: your password will expire in %d day%.2s
pl: Ostrzeżenie: hasło wygaśnie za %d dni%.2s

en: Password:
pl: Hasło:

en: NIS password could not be changed.
pl: Nie można zmienić hasła NIS.

en: No password supplied
pl: Nie podano hasła

en: Password unchanged
pl: Hasło nie zmienione

en: You must choose a longer password
pl: Proszę podać dłuższe hasło

en: Password has been already used. Choose another.
pl: Hasło było już używane. Proszę wybrać inne.

en: (current) UNIX password:
pl: Bieżące hasło UNIX:

en: You must wait longer to change your password
pl: Proszę poczekać dłużej aby zmienić hasło

en: Enter new UNIX password:
pl: Nowe hasło UNIX:

en: Retype new UNIX password:
pl: Powtórzenie hasła UNIX:

en: Changing STRESS password for
pl: Zmiana hasła STRESS dla

en: Enter new STRESS password:
pl: Nowe hasło STRESS:

en: Retype new STRESS password:
pl: Powtórzenie hasła STRESS:

en: Verification mis-typed; password unchanged
pl: Błędna weryfikacja; hasło niezmienione

en: New %s%spassword:
pl: Nowe hasło %s%s:

en: Retype new %s%spassword:
pl: Powtórzenie nowego hasła %s%s:

en: Sorry, passwords do not match.
pl: Podane hasła nie są zgodne.

en: is the same as the old one
pl: jest identyczne ze starym

en: is a palindrome
pl: jest palindromem

en: case changes only
pl: ma zmienioną tylko wielkość znaków

en: is too similar to the old one
pl: jest zbyt podobne do poprzedniego

en: is too simple
pl: jest zbyt proste

en: is rotated
pl: jest obrócone

en: has been already used
pl: było już używane

en: BAD PASSWORD: %s
pl: ZŁE HASŁO: %s

en: Success
pl: Powiodło się

en: Critical error - immediate abort
pl: Błąd krytyczny - natychmiastowe przerwanie

en: dlopen() failure
pl: nieudane dlopen()

en: Symbol not found
pl: Symbol nie znaleziony

en: Error in service module
pl: Błąd w module usługi

en: System error
pl: Błąd systemowy

en: Memory buffer error
pl: Błąd buforowania pamięci

en: Permission denied
pl: Brak dostępu

en: Authentication failure
pl: Nieudana autoryzacja

en: Insufficient credentials to access authentication data
pl: Niedostateczne uwierzytelnienie do dostępu do danych autoryzacyjnych

en: Authentication service cannot retrieve authentication info.
pl: Usługa uwierzytelniania nie może uzyskać danych uwierzytelniających.

en: User not known to the underlying authentication module
pl: Użytkownik nieznany w module uwierzytelniania niższego poziomu

en: Have exhausted maximum number of retries for service.
pl: Wykorzystana maksymalna liczba prób dla usługi.

en: Authentication token is no longer valid; new one required.
pl: Bilet uwierzytelniania jest już nieważny; konieczny nowy.

en: User account has expired
pl: Konto użytkownika wygasło

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
pl: Nie można utworzyć/usunąć pozycji dla podanej sesji

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
pl: Usługa uwierzytelniania nie może uzyskać uwierzytelnienia użytkownika

en: User credentials expired
pl: Uwierzytelnienie użytkownika przeterminowało się

en: Failure setting user credentials
pl: Niemożna uwierzytelnić użytkownika

en: No module specific data is present
pl: Brak danych specyficznych dla modułu

en: Bad item passed to pam_*_item()
pl: Zły element przekazany do pam_*_item()

en: Conversation error
pl: Błąd konwersjacji

en: Authentication token manipulation error
pl: Błąd obsługi biletu uwierzytelniania

en: Authentication information cannot be recovered
pl: Nie można odzyskać informacji uwierzytelniających

en: Authentication token lock busy
pl: Zajęta blokada biletu uwierzytelniania

en: Authentication token aging disabled
pl: Przeterminowanie biletu uwierzytelniania wyłączone

en: Failed preliminary check by password service
pl: Nieudane początkowe sprawdzenie hasła przez usługę

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
pl: Zwrócona wartość powinna być zignorowana przez PAM

en: Module is unknown
pl: Moduł jest nieznany

en: Authentication token expired
pl: Bilet uwierzytelniania przeterminował się

en: Conversation is waiting for event
pl: Oczekiwanie na zdarzenie konwersjacji

en: Application needs to call libpam again
pl: Aplikacja musi jeszcze raz wywołać libpam

en: Unknown PAM error
pl: Nieznany błąd PAM

en: ...Time is running out...
pl: ...czas mija...

en: ...Sorry, your time is up!
pl: ... czas minął.

en: erroneous conversation (%d)
pl: błędna konwersacja (%d)
