Linux-PAM - en to km translation catalogue (99 entries)

en: Authentication error
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Service error
km: កំហុស​សេវា

en: Unknown user
km: មិន​ស្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Unknown error
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស

en: %s: Bad number given to --reset=
km: %s ៖ លេខ​មិន​ល្អ​បាន​ផ្ដល់​ទៅ --reset=

en: %s: Unrecognised option %s
km: %s ៖ ជម្រើស​ដែល​មិន​ស្គាល់ %s

en: %s: [--file rooted-filename] [--user username] [--reset[=n]] [--quiet]
km: %s ៖ [--file rooted-filename] [--user username] [--reset[=n]] [--quiet]

en: %s: Can't reset all users to non-zero
km: %s ៖ មិន​អាច​កំណត់​អ្នក​ប្រើ​ទាំងអស់​ទៅ​មិនមែន​សូន្យ​ឡើងវិញ​បានទេ

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
km:  ពី %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
km:  លើ %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
km: ចូល​ចុងក្រោយ ៖%s%s%s

en: Welcome to your new account!
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់​គណនី​ថ្មី​របស់​អ្នក !

en: Too many logins for '%s'.
km: មាន​ការ​ចូល​ច្រើន​ពេក​សម្រាប់ '%s' ។

en: failed to initialize PAM
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចាប់ផ្ដើម PAM

en: failed to pam_set_item()
km: បាន​បរាជ័យ pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
km: ចូល ៖ ចម្លង​ខ្លួន​ឯង​មិន​បាន​ជោគជ័យ ៖ %m

en: Your default context is %s.
km: បរិបទ​លំនាំដើម​របស់​អ្នក​គឺ %s ។

en: Do you want to choose a different one? [n]
km: តើ​អ្នក​ចង់​ជ្រើស​មួយ​ទៀត​ទេ ? [n]

en: Enter number of choice:
km: បញ្ចូល​លេខ​ជម្រើស ៖

en: Would you like to enter a security context? [y]
km: តើ​អ្នក​ចង់​បញ្ចូល​បរិបទ​សុវត្ថិភាព​មួយ​ឬ​ទេ ? [y]

en: role:
km: តួនាទី ៖

en: type:
km: ប្រភេទ ៖

en: level:
km: កម្រិត ៖

en: Not a valid security context
km: មិន​មែន​ជា​បរិបទ​សុវត្ថិភាព​ត្រឹមត្រូវ​មួយឡើយ

en: Security Context %s Assigned
km: បរិបទ​សុវត្ថិភាព %s បាន​ផ្ដល់​តម្លៃ​

en: No mail.
km: គ្មាន​សំបុត្រ ។

en: You have new mail.
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​ថ្មី ។

en: You have old mail.
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​ចាស់ ។

en: You have mail.
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ ។

en: You have no mail in folder %s.
km: អ្នក​គ្មានសំបុត្រនៅ​ក្នុង​ថត %s ។

en: You have new mail in folder %s.
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​ថ្មី​នៅ​ក្នុង​ថត %s ។

en: You have old mail in folder %s.
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​ចាស់​នៅ​ក្នុង​ថត %s ។

en: You have mail in folder %s.
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​នៅ​ក្នុង​ថត %s ។

en: Your account has expired; please contact your system administrator
km: គណនី​របស់​អ្នក​បាន​ផុតកំណត់​ហើយ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឥឡូវ​នេះ (root បាន​ចេញ​បញ្ជា)

en: You are required to change your password immediately (password aged)
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឥឡូវ​នេះ (ពាក្យសម្ងាត់​ចាស់​ហើយ)

en: Warning: your password will expire in %d day%.2s
km: ការ​ព្រមាន ៖ ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​នឹង​ផុតកំណត់​ក្នុង​រយៈពេល %d ថ្ងៃ %.2s ។

en: Password:
km: ពាក្យសម្ងាត់ ៖

en: NIS password could not be changed.
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់ NIS បាន​ឡើយ ។

en: No password supplied
km: មិន​បាន​ផ្ដល់​ពាក្យសម្ងាត់

en: Password unchanged
km: ពាក្យសម្ងាត់​មិន​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ឡើយ

en: You must choose a longer password
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ពាក្យសម្ងាត់​វែង​ជាង​នេះ

en: Password has been already used. Choose another.
km: ពាក្យសម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ ។ សូម​ជ្រើស​មួយ​ទៀត ។

en: (current) UNIX password:
km: (បច្ចុប្បន្ន) ពាក្យ​សម្ងាត់ UNIX ៖

en: You must wait longer to change your password
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​រង់ចាំ​បន្តិច ដើម្បី​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក

en: Enter new UNIX password:
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់ UNIX ថ្មី ៖

en: Retype new UNIX password:
km: វាយ​ពាក្យ​សម្ងាត់ UNIX ថ្មី​ម្ដង​ទៀត ៖

en: Changing STRESS password for
km: ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់ STRESS សម្រាប់

en: Enter new STRESS password:
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់ STRESS ថ្មី ៖

en: Retype new STRESS password:
km: វាយ​ពាក្យ​សម្ងាត់ STRESS ថ្មី​ម្ដង​ទៀត ៖

en: Verification mis-typed; password unchanged
km: ផ្ទៀងផ្ទាត់​អក្ខរាវិរុទ្ធ​ដែល​បាន​វាយខុស ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​បានផ្លាស់ប្ដូរ​

en: New %s%spassword:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ %s%s ថ្មី ៖

en: Retype new %s%spassword:
km: វាយ​ពាក្យ​សម្ងាត់ %s%s ថ្មី​ឡើង​វិញ ៖

en: Sorry, passwords do not match.
km: សូម​ទោស ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ដូច​គ្នា​ឡើយ ។

en: is the same as the old one
km: ដូច​គ្នា​នឹង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ចាស់

en: is a palindrome
km: ត្រឡប់​ចុះ​ឡើង

en: case changes only
km: គ្រាន់​តែ​ផ្លាស់ប្ដូរ​លក្ខណៈ​អក្សរ​ប៉ុណ្ណោះ​

en: is too similar to the old one
km: ស្រដៀង​គ្នា​ណាស់​នឹង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ចាស់

en: is too simple
km: សាមញ្ញ​ពេក

en: is rotated
km: បាន​បង្វិល

en: has been already used
km: បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ

en: BAD PASSWORD: %s
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ល្អ ៖ %s

en: login:
km: ចូល ៖

en: Success
km: ជោគជ័យ

en: Critical error - immediate abort
km: កំហុស​ធ្ងន់ធ្ងរ - បោះបង់ភ្លាមៗ

en: dlopen() failure
km: បរាជ័យ dlopen()

en: Symbol not found
km: រក​មិន​ឃើញ​និមិត្ត​សញ្ញា

en: Error in service module
km: កំហុស​នៅ​ក្នុង​ម៉ូឌុល​សេវា

en: System error
km: កំហុស​ប្រព័ន្ធ

en: Memory buffer error
km: កំហុស​សតិ​បណ្ដោះ​អាសន្ន

en: Permission denied
km: សិទ្ធិ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Authentication failure
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Insufficient credentials to access authentication data
km: លិខិត​សម្គាល់​មិន​គ្រប់គ្រាន់ដើម្បី​ចូល​ដំណើរ​ការ​ទិន្នន័យ​ដែល​មាន​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Authentication service cannot retrieve authentication info.
km: សេវា​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​មិន​អាច​ទៅ​យក​ព័ត៌មាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ ។

en: User not known to the underlying authentication module
km: អ្នក​ប្រើ មិន​ស្គាល់​ម៉ូឌុលផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាពត្រឹមត្រូវមូលដ្ឋាន

en: Have exhausted maximum number of retries for service.
km: បាន​ប្រើ​អស់​ចំនួន​ព្យាយាម​អតិបរមា​សម្រាប់សេវា ។

en: Authentication token is no longer valid; new one required.
km: ថូខឹនផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​លែង​ត្រឹមត្រូវ​ទៀត​ហើយ ត្រូវ​ការ​ថូខឹនថ្មី​មួយ ។

en: User account has expired
km: គណនី​អ្នក​ប្រើ​បាន​ផុត​កំណត់​ហើយ

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
km: មិន​អាច​បង្កើត ឬ យក​ធាតុ​មួយ​ចេញ សម្រាប់សម័យ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
km: សេវា​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ មិន​អាច​ទៅ​យក​លិខិត​សម្គាល់របស់អ្នក​ប្រើ

en: User credentials expired
km: លិខិត​សម្គាល់របស់​អ្នក​ប្រើ​បាន​ផុត​កំណត់

en: Failure setting user credentials
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​កំណត់​លិខិត​សម្គាល់របស់អ្នក​ប្រើ

en: No module specific data is present
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ទិន្នន័យជាក់លាក់​ត្រូវបង្ហាញ

en: Bad item passed to pam_*_item()
km: បាន​ហុច​ធាតុមិន​ល្អ​ទៅ​ឲ្យ to pam_*_item()

en: Conversation error
km: កំហុស​សន្ទនា

en: Authentication token manipulation error
km: កំហុស​រៀបចំ​ថូខឹន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Authentication information cannot be recovered
km: ព័ត៌មាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​មិន​អាច​ត្រូវ​យកបាន​វិញ

en: Authentication token lock busy
km: ការ​ចាក់សោ​ថូខឹន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវកំពុង​ជាប់​រវល់

en: Authentication token aging disabled
km: ភាព​ចាស់​របស់​ថូខឹន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ មិនបាន​អនុញ្ញាត

en: Failed preliminary check by password service
km: ការពិនិត្យ​មើលដំបូង​ដោយ​សេវា​ពាក្យ​សម្ងាត់​បាន​បរាជ័យ

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
km: តម្លៃ​ត្រឡប់​គួរត្រូវ​បាន​មិនអើពើ​ដោយ​ការ​បញ្ជូន PAM

en: Module is unknown
km: មិន​ស្គាល់​ម៉ូឌុល

en: Authentication token expired
km: ថូខឹនផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​បាន​ផុត​កំណត់

en: Conversation is waiting for event
km: ការ​សន្ទនា​កំពុង​រង់ចាំ​ព្រឹត្តិការណ៍

en: Application needs to call libpam again
km: កម្មវិធី​ត្រូវ​តែ​ហៅ libpam ម្ដង​ទៀត

en: Unknown PAM error
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស PAM

en: ...Time is running out...
km: ...អស់​ពេល...

en: ...Sorry, your time is up!
km: ...សូម​ទោស អ្នក​អស់​ពេល​ហើយ !

en: erroneous conversation (%d)
km: សន្ទនាច្រឡំ (%d)
