Linux-PAM - en to cs translation catalogue (97 entries)

en: Authentication error
cs: Chyba autentizace

en: Service error
cs: Chyba služby

en: Unknown user
cs: Neznámý uživatel

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: %s: Bad number given to --reset=
cs: %s: Zadána špatná hodnota --reset=

en: %s: Unrecognised option %s
cs: %s: Neznámá volba %s

en: %s: [--file rooted-filename] [--user username] [--reset[=n]] [--quiet]
cs: %s: [--file jmeno_souboru] [--user uzivatelske_jmeno] [--reset[=n]] [--quiet]

en: %s: Can't reset all users to non-zero
cs: %s: Nelze resetovat všechny uživatele nenulově

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
cs:  z %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
cs:  na %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
cs: Poslední přihlášení:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
cs: Vítejte na vašem novém účtu!

en: Too many logins for '%s'.
cs: Příliš mnoho přihlášení pro '%s'.

en: failed to initialize PAM
cs: chyba při inicializaci PAM

en: failed to pam_set_item()
cs: chyba pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
cs: login: chyba forku: %m

en: Your default context is %s.
cs: Váš výchozí kontext je %s.

en: Do you want to choose a different one? [n]
cs: Chcete zvolit jiný? [n]

en: Enter number of choice:
cs: Zadejte číslo volby:

en: Would you like to enter a security context? [y]
cs: Chcete zadat bezpečnostní kontext? [y]

en: type:
cs: typ:

en: level:
cs: úroveň:

en: Not a valid security context
cs: Neplatný bezpečnostní kontext

en: Security Context %s Assigned
cs: Bezpečnostní kontext %s přidělen

en: No mail.
cs: Žádná pošta.

en: You have new mail.
cs: Máte novou poštu.

en: You have old mail.
cs: Máte starou poštu.

en: You have mail.
cs: Máte poštu.

en: You have no mail in folder %s.
cs: Nemáte žádnou poštu ve složce %s.

en: You have new mail in folder %s.
cs: Máte novou poštu ve složce %s.

en: You have old mail in folder %s.
cs: Máte starou poštu ve složce %s.

en: You have mail in folder %s.
cs: Máte poštu ve složce %s.

en: Your account has expired; please contact your system administrator
cs: Váš účet vypršel; kontaktujte prosím svého správce systému

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
cs: Musíte okamžitě změnit své heslo (vynuceno rootem)

en: You are required to change your password immediately (password aged)
cs: Musíte okamžitě změnit své heslo (heslo vypršelo)

en: Warning: your password will expire in %d day%.2s
cs: Varování: Počet dní do vypršení hesla: %d %.0s

en: Password:
cs: Heslo:

en: NIS password could not be changed.
cs: NIS heslo se nepodařilo změnit.

en: No password supplied
cs: Nezadáno heslo

en: Password unchanged
cs: Heslo nebylo změněno

en: You must choose a longer password
cs: Musíte zvolit delší heslo

en: Password has been already used. Choose another.
cs: Heslo již bylo použito. Zvolte jiné.

en: (current) UNIX password:
cs: (současné) UNIX heslo:

en: You must wait longer to change your password
cs: Na změnu svého hesla musíte počkat déle

en: Enter new UNIX password:
cs: Zadejte nové UNIX heslo:

en: Retype new UNIX password:
cs: Opakujte nové UNIX heslo:

en: Changing STRESS password for
cs: Změna STRESS hesla pro

en: Enter new STRESS password:
cs: Zadejte nové STRESS heslo:

en: Retype new STRESS password:
cs: Opakujte nové STRESS heslo:

en: Verification mis-typed; password unchanged
cs: Chybné potvrzení. Heslo nezměněno

en: New %s%spassword:
cs: Nové %s%sheslo:

en: Retype new %s%spassword:
cs: Opakujte nové %s%sheslo:

en: Sorry, passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: is the same as the old one
cs: je stejné jako předcházející

en: is a palindrome
cs: je palindrom

en: case changes only
cs: pouze mění velikost

en: is too similar to the old one
cs: je příliš podobné předcházejícímu

en: is too simple
cs: je příliš jednoduché

en: is rotated
cs: je posunuté

en: has been already used
cs: již bylo použito

en: BAD PASSWORD: %s
cs: ŠPATNÉ HESLO: %s

en: Success
cs: Úspěch

en: Critical error - immediate abort
cs: Kritická chyba - okamžité ukončení

en: dlopen() failure
cs: Selhání dlopen()

en: Symbol not found
cs: Symbol nenalezen

en: Error in service module
cs: Chyba v modulu služby

en: System error
cs: Chyba systému

en: Memory buffer error
cs: Chyba alokace paměti

en: Permission denied
cs: Přístup zamítnut

en: Authentication failure
cs: Selhání autentizace

en: Insufficient credentials to access authentication data
cs: Nedostatečná oprávnění pro přístup k autentizačním datům

en: Authentication service cannot retrieve authentication info.
cs: Autentizační služba nemůže získat informace pro autentizaci.

en: User not known to the underlying authentication module
cs: Uživatel není znám použitému autentizačnímu modulu

en: Have exhausted maximum number of retries for service.
cs: Vyčerpán maximální počet pokusů pro službu.

en: Authentication token is no longer valid; new one required.
cs: Autentizační token již není platný; vyžadován nový.

en: User account has expired
cs: Uživatelský účet vypršel

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
cs: Pro zadané sezení nelze vytvořit/odstranit záznam

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
cs: Autentizační služba nemůže získat údaje o oprávněních uživatele

en: User credentials expired
cs: Údaje o oprávněních uživatele vypršely

en: Failure setting user credentials
cs: Chyba při nastavení údajů o oprávněních uživatele

en: No module specific data is present
cs: Nelze najít data potřebná pro modul

en: Bad item passed to pam_*_item()
cs: Funkci pam_*_item() byla předána špatná položka

en: Conversation error
cs: Chyba konverzace

en: Authentication token manipulation error
cs: Chyba manipulace s autentizačním tokenem

en: Authentication information cannot be recovered
cs: Autentizační informace nelze získat

en: Authentication token lock busy
cs: Autentizační token je uzamčen

en: Authentication token aging disabled
cs: Stárnutí autentizačního tokenu zakázáno

en: Failed preliminary check by password service
cs: Selhání předběžné kontroly ve službě hesla

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
cs: Návratová hodnota by měla být ignorována rozhodovacím mechanismem PAM

en: Module is unknown
cs: Neznámý modul

en: Authentication token expired
cs: Autentizační token vypršel

en: Conversation is waiting for event
cs: Konverzace čeká na událost

en: Application needs to call libpam again
cs: Aplikace musí znovu zavolat libpam

en: Unknown PAM error
cs: Neznámá chyba PAM

en: ...Time is running out...
cs: ..Odpočet byl spuštěn...

en: ...Sorry, your time is up!
cs: ...Čas vypršel!

en: erroneous conversation (%d)
cs: nesprávná konverzace (%d)
