Linux-PAM - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Authentication error
bg: Грешка при автентификацията

en: Service error
bg: Грешка в услугата

en: Unknown user
bg: Неизвестен потребител

en: Unknown error
bg: Неизвестна грешка

en: %s: Bad number given to --reset=
bg: %s: Подаден е невалиден номер към --reset=
