power-management - en to cs translation catalogue (192 entries)

note: PowerManagement read dialog caption
en: Initializing Configuration
cs: Inicializuje se konfigurace

note: Progress stage 1/3
en: Check the environment
cs: Kontrolovat prostředí

note: Progress stage 2/3
en: Read general settings
cs: Načítají se obecná nastavení

note: Progress stage 3/3
en: Read power saving schemes
cs: Načítání spořících schémat

note: Progress step 1/3
en: Checking the environment...
cs: Kontroluje se prostředí...

note: Progress step 2/3
en: Reading general settings...
cs: Načítají se obecná nastavení...

note: Progress step 3/3
en: Reading power saving schemes...
cs: Probíhá čtení spořících schémat...

note: Progress finished
en: Finished
cs: Hotovo

note: error report
en: This system does not support ACPI or APM.
cs: Tento systém nepodporuje ACPI ani APM

note: Error message
en: Cannot read the general settings.
cs: Nelze načíst obecná nastavení.

note: Error message
en: Cannot read power saving schemes.
cs: Nelze načíst spořící schémata.

note: PowerManagement read dialog caption
en: Saving Configuration
cs: Ukládá se konfigurace

note: Progress stage 1/3
en: Write schemes
cs: Zapsat schémata

note: Progress stage 2/3
en: Write general settings
cs: Zapisují se obecná nastavení

note: Progress stage 3/3
en: Restart powersave daemon
cs: Spustit znovu powersave démona

note: Progress step 1/3
en: Writing schemes...
cs: Probíhá zápis schémat...

note: Progress step 2/3
en: Writing general settings...
cs: Zapisují se obecná nastavení...

note: Progress step 3/3
en: Restarting powersave daemon...
cs: Spouštím znovu powersave démona...

note: Error message
en: Cannot write power saving schemes.
cs: Nelze zapsat spořící schémata.

note: Error message
en: Cannot write general settings.
cs: Nelze zapsat obecná nastavení.

note: Error message
en: Cannot restart the powersave daemon.
cs: Nelze restartovat démona powersave.

note: summary text, %1 is scheme name
en: AC Scheme: %1
cs: AC schéma: %1

note: summary text, %1 is scheme name
en: Battery Scheme: %1
cs: Schéma baterie: %1

note: cmdline output, %1 is scheme name
en: Scheme Name: %1
cs: Jméno schématu: %1

note: cmdline output, %1 is scheme description
en: Scheme Description: %1
cs: Popis schématu: %1

note: header for commandline output
en: Power Saving Schemes:
cs: Schémata úspory:

note: cmdline about power saving schemes, %1 is list of schemes,
en: Available Schemes: %1
cs: Dostupná schéma: %1

note: header for commandline output
en: Battery Capacity Feedback:
cs: Hlášení kapacity baterie:

note: cmdline about battery feedback, %1 is capacity level, %2 is the action if level reached (e.g., suspend to disk)
en: Warning Capacity: %1%%, Action: %2
cs: Varovná kapacita: %1%%, akce: %2

note: cmdline about battery feedback, %1 is capacity level, %2 is the action if level reached (e.g., suspend to disk)
en: Low Capacity: %1%%, Action: %2
cs: Nízká kapacita: %1%%, akce: %2

note: cmdline about batter feedback, %1 is capacity level, %2 is the action if level reached (e.g., suspend to disk)
en: Critical Capacity: %1%%, Action: %2
cs: Kritická kapacita: %1%%, akce: %2

note: header for commandline output
en: ACPI Button Actions:
cs: Akce ACPI kláves:

note: cmdline information about actions to be done if event occurs %1 is the action (e.g., suspend to disk)
en: Power Button Action: %1
cs: Tlačítko napájení: %1

note: cmdline information about actions to be done if event occurs %1 is the action (e.g., suspend to disk)
en: Sleep Button Action: %1
cs: Tlačítko uspání: %1

note: cmdline information about actions to be done if event occurs %1 is the action (e.g., suspend to disk)
en: Laptop Lid Closed Action: %1
cs: Zavření víka notebooku: %1

note: header for commandline output
en: Actions Allowed for Users:
cs: Akce povolené uživatelům:

note: cmdline information about operation permission, %1 = Yes or No
en: Suspend to Disk Allowed: %1
cs: Povolené uspání na disk: %1

note: cmdline information about operation permission, %1 = Yes or No
en: Suspend to RAM Allowed: %1
cs: Povolené uspání do RAM: %1

note: cmdline information about operation permission, %1 = Yes or No
en: Standby Allowed: %1
cs: Povolená pohotovost: %1

note: label to be put to messages like Suspend to Disk Allowed: %1
en: Yes
cs: Ano

note: label to be put to messages like Suspend to Disk Allowed: %1
en: No
cs: Ne

note: error report
en: Battery capacity not specified.
cs: Kapacita baterie nezadána.

note: error report
en: Action not specified.
cs: Akce nezadána.

note: error report
en: Capacity must be higher than 0%% and lower than 100%%.
cs: Kapacita musí být vyšší než 0%% a nižší než 100%%.

note: error report
en: Specify whether the operation should be allowed.
cs: Zadejte operace, které se má provést.

note: error report
en: Specified battery scheme not found.
cs: Zadané jméno schématu baterie nenalezeno.

note: error report
en: Specified AC scheme not found.
cs: Zadané AC schéma nenalezeno.

note: error report
en: Operation with the scheme not specified.
cs: Nebyla zadána operace se schématem.

note: error report
en: Scheme name not specified.
cs: Jméno schématu nezadáno.

note: command line help text for power management module
en: Power management configuration module
cs: Nastavení správy napájení

note: command line help text for an action
en: Display current settings
cs: Zobrazit nastavení

note: command line help text for an action
en: Set general settings
cs: Nastavit obecná nastavení

note: command line help text for an action
en: Set options of a scheme
cs: Nastavení voleb schématu

note: command line help text for an option
en: Display only specified scheme
cs: Nastavit pouze zadané schéma

note: command line help text for an option
en: Display only battery feedback configuration
cs: Zobrazit pouze nastavení hlášení stavu baterie

note: command line help text for an option
en: Display only ACPI button configuration
cs: Zobrazit pouze konfiguraci ACPI kláves

note: command line help text for an option
en: Display only actions allowed for users
cs: Zobrazit pouze akce povolené uživatelům

note: command line help text for an option
en: Display only schemes selected for AC and battery power
cs: Zobrazit schémata pouze pro napájení z baterie a ze sítě

note: command line help text for an option
en: The battery capacity level
cs: Úroveň kapacity baterie

note: command line help text for an option
en: The capacity of the battery for the level (in percent)
cs: Kapacita baterie pro úroveň (v %)

note: command line help text for an option
en: The action to perform when the specified capacity level is reached
cs: Akce určitého stavu kapacity baterie

note: command line help text for an option
en: The ACPI button to set the action for
cs: ACPI tlačítko akce

note: command line help text for an option
en: The action to perform when the specified ACPI button is pressed
cs: Akce provedené po stisknutí ACPI kláves

note: command line help text for an option
en: Sets whether the specified operation should be allowed for users
cs: Nastavení povolených akcí uživatelům

note: command line help text for an option
en: Scheme to use when running on AC power source
cs: Schéma pro napájení ze sítě

note: command line help text for an option
en: Scheme to use when running on battery power
cs: Schéma pro napájení z baterie

note: command line help text for an option
en: The scheme name
cs: Jméno schématu

note: command line help text for an option
en: Add a new scheme
cs: Přidat nové schéma

note: command line help text for an option
en: Edit an existing scheme
cs: Upravit existující schéma

note: command line help text for an option
en: Remove an existing scheme
cs: Odstranit schéma

note: command line help text for an option
en: The description of the scheme
cs: Popis schématu

note: command line help text for an option
en: The scheme to clone
cs: Schéma určené ke klonování

note: command line help text for an option
en: Option of a scheme to modify
cs: Volba schématu

note: command line help text for an option
en: Value of the specified option to set
cs: Hodnota volby

note: command line help text for an option
en: New name of the scheme to rename
cs: Nové jméno schématu

note: yes-no popup
en: If you abort writing now, the saved
    settings may be inconsistent.
    Really abort?
cs: Pokud nyní přerušíte zápis, mohou
    být uložené změny nekonzistentní.
    Skutečně přerušit?

note: dialog caption
en: Power Management Settings
cs: Nastavení správy napájení

note: message popup
en: Buttons can be configured only for ACPI. Your
    system probably does not support ACPI and uses APM.
cs: Tlačítka lze nastavit pouze pro ACPI. Váš systém
    pravděpodobně používá APM a ACPI nepodporuje.

note: dialog caption
en: ACPI Buttons
cs: ACPI klávesy

note: dialog caption frame
en: Battery Capacity Feedback
cs: Hlášení kapacity baterie

note: frame
en: Power-Saving Modes to Allow
cs: Režimy správy napájení k povolení

note: dialog caption
en: Modes Permitted for Users
cs: Režimy oprávnění pro uživatele

note: dialog caption
en: Power Management Scheme Setup
cs: Nastavení schémata správy napájení

note: Read dialog help 1/2
en: <p><b><big>Initializing Power Management Configuration</big></b><br>
    Please wait...<br></p>
cs: <P><BIG><B>Inicializace konfigurace správy napájení</B></BIG><BR>
    Prosím čekejte...<br></P>

note: Read dialog help 2/2
en: <p><b><big>Aborting Initialization</big></b><br>
    Safely abort the configuration utility by pressing <b>Abort</b> now.</p>
cs: <p><b><big>Přerušení inicializace</big></b><br>
    Inicializaci bezpečně ukončíte stisknutím tlačítka <b>Přerušit</b></p>

note: Write dialog help 1/2
en: <p><b><big>Saving Power Management Configuration</big></b><br>
    Please wait...<br></p>
cs: <p><b><big>Ukládá se konfigurace správy napájení</big></b>
    <br>Prosím čekejte...<br></p>

note: Write dialog help 2/2
en: <p><b><big>Aborting Saving</big></b><br>
    Abort the save procedure by pressing <b>Abort</b>.</p>
cs: <p><b><big>Přerušení ukládání</big></b><br>
    Ukládání přerušíte tlačítkem <b>Přerušit</b>.</p>

note: Battery warning dialog help 1/3
en: <p><b><big>Battery Capacity Feedback</big></b><br>
    Set three battery capacity levels and assign actions for
    each of these capacity levels.</p>
cs: <p><b><big>Hlášení kapacity baterie</big></b><br>
    V tomto dialogu můžete nastavit tři úrovně stavu baterie a s nimi spojené
    akce.</p>

note: Battery warning dialog help 2/3
en: <p>Use <b>Warning Capacity</b>, <b>Low Capacity</b>, and
    <b>Critical Capacity</b> to set battery levels as a percentage of full
    capacity.</p>
cs: <p>V nastavení <b>Varovná kapacita</b>, <b>Nízká kapacita</b> a
    <b>Kritická kapacita</b> použijte hodnoty v procentech plné kapacity.</p>

note: Battery warning dialog help 3/3
en: <p>Use <b>Warning Level Action</b>, <b>Low Level Action</b>, and
    <b>Critical Level Action</b> to set actions to perform if the relevant
    battery level is reached.</p>
cs: <p>K nastavení akcí spojených se stavem baterie použijte <b>Akce úrovní
     varování</b>,<b>Nízkoúrovňové akce</b> a <b>Akce kr&itické úrovně</b>.</p>

note: ACPI buttons dialog help 1/1
en: <p><b><big>ACPI Buttons</big></b><br>
    Assign events to perform after a button is
    pressed. Events can be set for the <b>Power Button</b> and <b>Sleep Button</b>.
    To assign an event to perform when the lid of the laptop is
    closed, use <b>Laptop Lid Closing</b>.</p>
cs: <p><b><big>ACPI klávesy</big></b><br>
    V tomto dialogu nastavíte akce, které se provedou po stisknutí tlačítek.
    Jde o <b>tlačítko napájení</b> a <b>tlačítko uspání</b>.
    Akci spojenou s uzavřením víka notebooku nastavíte pomocí
    <b>Zavření víka notebooku</b>.</p>

note: enabling standby/suspend dialog help 1/6
en: <p><b><big>Modes Permitted for Users</big></b><br>
    Configure which power-saving modes users should be able to switch to.</p>
cs: <p><b><big>Režimy oprávnění pro uživatele</big></b><br>
    Nastavení režimu, které mohou uživatelé používat.</p>

note: enabling standby/suspend dialog help 2/6
en: <p><b>Suspend to Disk</b> allows users to suspend the 
    computer to the disk (ACPI mode 4).
    Resuming after suspending to disk takes longer than resuming
    after suspending to RAM.</p>
cs: <p><b><big>Uspání na disk</big></b><br>
    Uživatelům povolíte uspat počítač na disk (ACPI režim 4)
    nastavením <b>Povolit uspání na disk</b>.
    Probouzení z uspání na disk trvá delší dobu než probuzení
    při uspání do RAM.</p>

note: enabling standby/suspend dialog help 3/6
en: <p><b>Suspend to RAM</b> allows users to suspend 
    the computer to RAM (ACPI mode 3).
    A computer suspended to RAM still consumes electricity and
    unsaved data will be lost if it is disconnected or the battery drains.</p>
cs: <p><b><big>Uspání do RAM</big></b><br>
    Uživatelům povolíte uspat počítač do RAM (ACPI režim 3)
    nastavením <b>Povolit uspání do RAM</b>.
    Počítač uspaný do RAM stále odebírá proud a pokud jej
    odpojíte (nebo se vyčerpá baterie) dojde ke ztrátě dat.</p>

note: enabling standby/suspend dialog help 4/6
en: <p><b>Standby Mode</b> allows users to 
    switch the computer to the standby power saving mode
    (ACPI mode 1).</p>
cs: <p><b><big>Přepnutí do pohotovostního režimu</big></b><br>
    Uživatelům povolíte přepnutí počítače do pohotovostního režimu (ACPI režim 1)
    nastavením <b>Povolit přepnutí do pohotovostního režimu</b>.</p>

note: enabling standby/suspend dialog help 5/6
en: <p><b><big>Supported Power-Saving Modes
    </big></b><br>
    Some machines do not support all power-saving modes. If a mode is not supported
    by your machine, the appropriate check box is disabled.</p>
cs: <p><b><big>Povolené režimy správy napájení
    </big></b><br>
    Některé počítače nepodporují všechny režimy správy napájení. Pokud
    není režim podporován, příslušná volba není aktivní.</p>

note: enabling standby/suspend dialog help 6/6
en: <p><b><big>Warning</big></b><br>
    Depending on your hardware, suspend to RAM or standby could fail and you may 
    need to push the reset button to reboot your computer. This could lead to 
    data loss.
    See <tt>/usr/share/doc/packages/powersave/README.suspend</tt> for details.</p>
cs: <p><b><big>Pozor</big></b><br>
    V závislosti na vašem hardwaru může uspání do RAM nebo pohotovost selhat 
    a může být nutné použít k restartu počítače tlačítko obnovení. To může vést 
    ke ztrátě dat.
    Více informací najdete v <i>/usr/share/doc/packages/powersave/README.suspend</i>.</p>

note: Main dialog help 1/6
en: <p><b><big>Energy Saving Schemes</big></b><br>
    Use <b>AC Powered</b> to adjust the energy saving scheme to use when your
    computer is AC powered.
    Use <b>Battery Powered</b> to adjust the energy saving scheme to use when your
    computer is powered by internal battery.</p>
cs: <p><b><big>Schémata úspory</big></b><br>
    Při připojení do sítě použijte schéma <b>Napájení ze sítě</b> .
    Při napájení z baterie použijte schéma <b>Napájení z baterie</b>.

note: Main dialog help 2/6
en: <p>Below the selected schemes, descriptions of both selected schemes
    are displayed.</p>
cs: <p>Informace o zvolených schématech najdete pod nimi.</p>

note: Main dialog help 3/6
en: <p><b><big>Adjusting Energy Saving Schemes</big></b><br>
    To adjust energy saving schemes, delete existing ones, or create new ones,
    use <b>Edit Schemes</b>.</p>
cs: <p><b><big>Úprava schémat úspory:</big></b><br>
    Schémata upravíte tak, že existující schémata smažete a vytvoříte nová
    pomocí nabídky <b>Upravit schémata</b>.</p>

note: Main dialog help 4/6
en: <p><b><big>Battery Warning</big></b><br>
    To adjust levels of battery status and actions to perform on these levels
    of battery capacity, use <b>Battery Warning</b>.</p>
cs: <p><b><big>Varování baterie</big></b><br>
    Stupně stavu baterie a s nimi spojené akce nastavíte v <b>varování baterie</b>.</p>

note: Main dialog help 5/6
en: <p><b><big>ACPI Settings</big></b><br>
    To adjust operations to perform when an ACPI button is pressed, use
    <b>ACPI Settings</b>.</p>
cs: <p><b><big>Nastavení ACPI</big></b><br>
    Operace spojené se stiskem ACPI kláves nastavíte pomocí
    <b>Nastavení ACPI</b>.</p>

note: Main dialog help 6/6
en: <p><b><big>Suspend Permissions</big></b><br>
    To set if users are allowed to switch the computer to the standby or
    suspend mode, use <b>Suspend Permissions</b>.</p>
cs: <p><b><big>Povolení uspání uživatelem</big></b><br>
    Pokud chcete, aby uživatelé mohli monitor přepínat do pohotovostního režimu
    nebo uspávat, použijte <b>Povolit uspání uživatelem</b>.</p>

note: Schemes list dialog 1/3
en: <p><b><big>Scheme Setup</big></b><br>
    Here, adjust the energy saving schemes. To modify a scheme, select
    it and click <b>Edit</b>.</p>
cs: <p><b><big>Nastavení schémata</big></b><br>
    Zde můžete změnit schémata spoření energie. Nastavení můžete změnit volbou
     <b>Upravit</b>.</p>

note: Schemes list dialog 2/3
en: <p>To add a new scheme, select a scheme to clone then click
    <b>Add</b>. To delete an existing scheme, select it and click 
    <b>Delete</b>.</p>
cs: <p>Nové schéma vytvoříte výběrem existujícího schémata, ze kterého
    chcete nové vytvořit a klikněte na tlačítko <b>Vložit</b>. Schéma
    odstraníte kliknutím na <b>Smazat</b>.</p>

note: Schemes list dialog 3/3
en: <p>In the main dialog, assign schemes to use when you 
    work on battery or AC power.</p>
cs: <p>Nastavená schémata se nastaví podle toho, zda pracujete se systémem
    napájeným ze sítě nebo z baterie.</p>

note: Scheme editation dialog 1 help 1/5
en: <p><big><b>Scheme Setup</b></big>
    Configure the settings of the scheme. Enter its name in <b>Scheme Name</b>
    and optionally a description in <b>Scheme Description</b>.</p>
cs: <p><big><b>Nastavení schématu</b></big>
    Nastavte schéma. Nejdřív zadejte <b>Jméno schématu</b>
    a volitelně <b>Popis schématu</b>.</p>

note: Scheme editation dialog 1 help 3/5
en: <p><big><b>CPU Settings</b></big><br>
    Use <b>Frequency Scaling</b> to adjust the frequency of the CPU. If you set it
    to <b>Dynamic Frequency Scaling</b>, the CPU frequency is adjusted automatically
    according to the current CPU load.</p>
cs: <p><b><big>Nastavení CPU</big></b><br>
    K nastavení frekvence použijte <b>Snižování frekvence</b>.
    Pokud zvolíte <b>Dynamické snižování frekvence</b>, bude se frekvence
    automaticky upravovat podle zatížení procesoru.</p>

note: Scheme editation dialog 1 help 4/5
en: <p>Set <b>Allow Throttling</b> to turn CPU throttling on and adjust
    <b>Max %</b> to set the maximum CPU throttling. Throttling is supported
    only on ACPI machines.</p>
cs: <p>Přiškrcení procesorů nastavíte volbou <b>Povolit přiškrcení</b>.
    Zároveň nastavte <b>Max %</b>, aby bylo dosaženo maximálního
    přiškrcení. Přiškrcení je dostupné pouze na počítačích s podporou ACPI.</p>

note: Scheme editation dialog 1 help 5/5
en: <p>If your processor does not support CPU frequency scaling, 
    you may want to let your processor be constantly 
    slowed down when working on battery to save power. To do this, set
    <b>Always Throttle</b>.  This setting 
    might be useful on long-distance trips where you do not need the entire 
    performance of your machine.</p>
cs: <p>Pokud váš procesor nepodporuje dynamickou změnu frekvence,
    můžete procesor, pokud je počítač napájen z baterie, zpomalit 
    na konstantní hodnotu. Toho dosáhnete nastavením
    <b>Vždy přiškrtit</b>. Toto nastavení může být užitečné 
    při dlouhých cestách, když nepotřebujete plný výkon počítače.</p>

note: Scheme editation dialog 2 help 1/2
en: <p><b><big>Hard Disk Settings</big></b><br>
    Use <b>Standby Policy</b> to adjust the power saving policy of the hard disks.
    Remember that more power saving also means waiting more often until the disk
    drive is ready.
    Use <b>Acoustic Policy</b> to adjust the acoustic policy of the disk. The noise
    produced by the disk may be lowered by moving disk heads more slowly. Not all
    disks support this feature.</p>
cs: <p><b><big>Nastavení disku</big></b><br>
    Pokud chcete u disku maximálně spořit energii, použijte volbu <b>Stand-by politika</b>.
    Mějte na paměti, že s vyšší energetickou úsporou je i častější čekání na odpověď disku..
    Pokud chcete, aby byl chod disku co nejtišší, zvolte <b>Zvuková politika</b>.
    Tišší chod disku obvykle znamená i jeho pomalejší otáčení. Tuto funkce nepodporují
    všechny disky.</p>

note: Scheme editation dialog 2 help 2/2
en: <p><b><big>Cooling Policy</big></b><br>
    Use the cooling policy <b>Status</b> to adjust the active or passive cooling policy.
    Active means that the cooling fan is
    turned on if the system starts overheating.
    If the system continues overheating, the CPU frequency and voltage are
    reduced. Passive means that the system first reduces frequency then, if
    that does not help, turns the cooling fan on.</p>
    <p>To specify actions to perform when the system overheats
    or reaches critical temperature, use <b>Overheat Temperature Action</b> and
    <b>Critical Temperature Action</b>.</p>
cs: <p><b><big>Chladicí politika</big></b><br>
    Pokud chcete upřesnit <b>Stav</b> (aktivní/pasivní) způsobu chlazení, zvolte tuto volbu.
    Při aktivním chlazení se v případě možného přehřátí nejdřív spustí větráčky.
    V případě možného přehřátí se zmenší frekvence CPU a jeho napájení.
    U pasivního chlazení dojde nejdřív ke změně frekvence procesoru a jeho napájení.
    Pokud nejsou tyto změny účinné, dojde ke spuštění větráčků.</p>
    <p>Akci při přehřátí nebo dosažení kritické teploty můžete nastavit pomocí
    <b>Akce při přehřátí</b> a <b>Akce při zvýšené teplotě</b>.</p>

note: Scheme editation dialog 3 help 1/2
en: <p><b><big>Enable Screen Saver</big></b><br>
    To enable the screen saver in this scheme, set <b>Enable Screen Saver</b>.
    Disabling the screen saver is useful for schemes used, for example, for
    presentations.</p>
cs: <p><b><big>Povolení spořiče</big></b><br>
    Spořič v tomto schématu povolíte nastavením <b>Povolit šetřič obrazovky</b>.
    Pro některá schémata, např. prezentace, může být vhodné spořič zakázat.</p>

note: Scheme editation dialog 3 help 2/2 Display is a substantive (screen)
en: <p><b><big>Display Blanking</big></b><br>
    To allow blanking the display using DPMS, set
    <b>Enable Display Power Management</b>.
    To set the standby, suspend, and power off time-outs use
    <b>Display Standby Time-Out</b>, <b>Display Suspend Time-Out</b>, and
    <b>Display Power Off Time-Out</b>. To disable a time-out,
    set its value to <b>0</b>.</p>
cs: <p><b><big>Vypnutí monitoru</big></b><br>
    Povolení vypnutí monitoru pomocí DPMS nastavíte
    <b>Povolit správu napájení monitoru</b>.
    Stand-by, uspání a vypnutí nastavíte pomocí
    <b>Pohotovost monitoru</b>, <b>Uspání monitoru</b> a
    <b>Vypnutí monitoru</b>. Timeouty vypnete
    nastavením na hodnotu <b>0</b>.</p>

note: combo box item
en: Notify
cs: Informace

note: combo box item
en: Shut Down
cs: Ukončit

note: combo box item
en: Log Out
cs: Odhlásit

note: combo box item
en: Switch to Standby
cs: Přepnout do pohotovosti

note: combo box item
en: Suspend to RAM
cs: Uspání do RAM

note: combo box item
en: Suspend to Disk
cs: Uspání na disk

note: combo box item
en: Start Screen Saver
cs: Spustit šetřič obrazovky

note: combo box item
en: Ignore
cs: Ignorovat

note: int field
en: &Warning Capacity
cs: &Varovná kapacita

note: int field
en: &Low Capacity
cs: &Nízká kapacita

note: int field
en: &Critical Capacity
cs: &Kritická kapacita

note: combo box
en: War&ning Level Action
cs: Akce úrovní varová&ní

note: combo box
en: Low Level &Action
cs: Níz&koúrovňové akce

note: combo box
en: Cr&itical Level Action
cs: Akce kr&itické úrovně

note: frame
en: ACPI Button Configuration
cs: Konfigurace ACPI kláves

note: combo box
en: &Power Button
cs: Tlačítko &napájení

note: combo box
en: &Sleep Button
cs: Tlačítko u&spání

note: combo box
en: &Laptop Lid Closing
cs: &Zavření víka notebooku

note: check box
en: Suspend to &Disk
cs: Uspání na &disk

note: popup message
en: Use caution because suspending the machine to RAM fails
    on many machines. See the help for details.
cs: Věnujte varování pozornost, protože uspání do RAM
    na řadě počítačů selhává. Další informace najdete v nápovědě.

note: check box
en: &Suspend to RAM
cs: &Uspání do RAM

note: popup message
en: Use caution because putting the machine to the standby state
    fails on many machines. See the help for details.
cs: Věnujte varování pozornost, protože pohotovostní stav
    na řadě počítačů selhává. Další informace najdete v nápovědě.

note: check box
en: S&tandby Mode
cs: &Pohotovostní režim

note: push button, opens battery capacity feedback dialog
en: Batt&ery Warning...
cs: &Varování baterie...

note: push button, opens ACPI button configuration dialog
en: AC&PI Settings...
cs: Nastavení AC&PI...

note: push button, opens
en: &Suspend Permissions...
cs: &Práva uspání...

note: fallback scheme description, displayed in a rich text but without HTML tags!!! fallback scheme description, table entre
en: No scheme description available
cs: Popis schémat není dostupný

note: combo box
en: &AC Powered
cs: &Napájení ze sítě

note: combo box
en: &Battery Powered
cs: &Napájení z baterie

note: frame
en: Energy Saving Schemes
cs: Schémata úspory

note: push button
en: Ed&it Schemes
cs: Uprav&it schémata

note: popup message
en: No scheme selected.
cs: Nebylo zvoleno žádné schéma.

note: popup message
en: The selected scheme cannot be modified.
    Add a new one instead.
cs: Zvolené schéma nelze změnit.
    Vložte nové schéma.

note: table header
en: Scheme Name
cs: Jméno schématu

note: table header
en: Scheme Description
cs: Popis schématu

note: popup message
en: Scheme name must be set.
cs: Jména schémata musí být nastaveno.

note: popup message
en: The specified scheme name is not unique.
cs: Zadané jména schémata není unikátní

note: pop-up message
en: The scheme name must not be longer than 32 characters.
cs: Délka jména schémata musí být kratší než 32 znaků.

note: text entry
en: S&cheme Name
cs: Jméno s&chémata

note: text entry
en: Scheme &Description
cs: &Popis schémat

note: frame,
en: Hard Disk
cs: Pevný disk

note: combo box
en: &Standby Policy
cs: &Pohotovostní politika

note: combo box item
en: Maximum Performance
cs: Maximální výkon

note: combo box item
en: Power Saving
cs: Spoření energie

note: combo box item
en: Aggressive Power Saving
cs: Maximální spoření energie

note: combo box item
en: Disabled
cs: Zakázáno

note: combo box
en: &Acoustic Policy
cs: &Zvuková politika

note: combo box item
en: Quiet
cs: Klid

note: combo box item
en: Maximally Quiet
cs: Maximální tichost

note: frame
en: Cooling Policy
cs: Chladicí politika

note: combo box item
en: Active
cs: Aktivní

note: combo box item
en: Passive
cs: Pasivní

note: combo box
en: &Overheat Temperature Action
cs: &Akce při přehřátí

note: combo box
en: &Critical Temperature Action
cs: Akce při zvýšené &teplotě

note: combo box
en: &Frequency Scaling
cs: &Snižování frekvence

note: combo box item
en: Maximum Energy Saving
cs: Maximální úspora energie

note: combo box item
en: Dynamic Frequency Scaling
cs: Dynamické snižování frekvence

note: check box
en: &Allow Throttling
cs: &Povolit přiškrcení

note: check box
en: A&lways Throttle
cs: &Vždy přiškrtit

note: frame
en: Screen Saver Settings
cs: Nastavení spořiče

note: check box
en: Enable &Screen Saver
cs: Povolit &šetřič obrazovky

note: frame Display is a substantive (screen)
en: Display Power Management Settings
cs: Zobrazit nastavení správy napájení

note: check box Display is a substantive (screen)
en: Enable &Display Power Management
cs: Povolit správu napájení &monitoru

note: int field Display is a substantive (screen)
en: Display S&tandby Time-Out (minutes)
cs: Poh&otovost monitoru (min)

note: int field Display is a substantive (screen)
en: Display &Suspend Time-Out (minutes)
cs: Uspání monitoru (min)

note: int field Display is a substantive (screen)
en: Display Power &Off Time-Out (minutes)
cs: Vypnutí monitoru (min)

note: Initialization dialog caption
en: Power Management Configuration
cs: Nastavení správy napájení

note: Initialization dialog contents
en: Initializing...
cs: Inicializuje se...

en: Performance
cs: Výkon

en: Powersave
cs: Spotřeba energie

en: Acoustic
cs: Hlasitost

en: Presentation
cs: Prezentace

en: AdvancedPowersave
cs: Pokročilá správa napájení

en: Scheme optimized to let machine run on maximum performance.
cs: Schéma optimalizované pro maximální výkon.

en: Scheme optimized to let maximum power savings take place.
cs: Schéma optimalizované pro maximální úsporu spotřeby.

en: Scheme optimized to let machine run as quietly as possible.
cs: Schéma optimalizované na co nejtišší běh systému.

en: Scheme optimized for good performance. Display standby mode and screensaver are disabled.
cs: Schéma optimalizované pro dobrý výkon. Pohotovostní režim monitoru a spořič jsou jsou zakázány.

en: Scheme optimized to let maximum power savings take place. Including runtime power management of devices. This feature is still experimental, so please be careful.
cs: Schéma optimalizované na maximální úsporu spotřeby včetně správy napájení zařízení. Buďte při výběru této volby opatrní, funkce je stále experimentální.
