bootloader - en to lt translation catalogue (49 entries)

note: txt_ok
en: OK
lt: Gerai

note: txt_cancel
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: txt_reboot
en: Reboot
lt: Perkrauti

note: txt_continue
en: Continue
lt: Tęsti

note: txt_install
en: Installation
lt: Diegimas

note: txt_manual_install
en: Manual Installation
lt: Rankinis diegimas

note: txt_noacpi_install
en: Installation--ACPI Disabled
lt: Diegimas--ACPI išjungtas

note: txt_safe_install
en: Installation--Safe Settings
lt: Diegimas--saugios nuostatos

note: txt_safe_linux
en: Linux--Safe Settings
lt: Linux--saugios nuostatos

note: txt_boot_harddisk
en: Boot from Hard Disk
lt: Įkrauti iš kietojo disko

note: txt_rescue
en: Rescue System
lt: Avarinė sistema

note: txt_memtest
en: Memory Test
lt: Atminties testas

note: txt_bootoptions
en: Boot Options
lt: Įkrovos parametrai

note: txt_exit_title (see txt_exit_dialog)
en: Exiting...
lt: Išeinama...

note: txt_exit_dialog
en: You are leaving the graphical boot menu and
    starting the text mode interface.
lt: Jūs paliekate grafinį įkrovos meniu ir
    paleidžiate tekstinę sąsają.

note: txt_help
en: Help
lt: Pagalba

note: txt_load_kernel_title
en: Starting...
lt: Paleidžiama...

note: txt_load_kernel
en: Loading Linux Kernel
lt: Įkeliamas Linux branduolys

note: txt_load_memtest
en: Loading memtest86
lt: Įkeliamas memtest86

note: txt_info_title
en: Boot loader
lt: Įkrovos tvarkyklė

note: txt_error_title
en: I/O error
lt: I/O klaida

note: txt_change_disk_title
en: Change Boot Disk
lt: Keisti įkrovos diską

note: txt_insert_disk
en: Insert boot disk %u.
lt: Įdėkite įkrovos diską %u.

note: txt_insert_disk2
en: This is boot disk %u.
    Insert boot disk %u.
lt: Tai įkrovos diskas %u.
    Įdėkite įkrovos diską %u.

note: txt_insert_disk3
en: This is not a <product> boot disk.
    Please insert boot disk %u.
lt: Tai ne <product> įkrovos diskas.
    Prafome įdėti įkrovos diską %u.

note: txt_password_title
en: Password
lt: Slaptažodis

note: txt_password
en: Enter your password:
lt: Įveskite savo slaptažodį:

note: txt_dud_ready
en: Get your driver update floppy ready.
lt: Paruoškite savo diskelį su tvarkyklės atnaujinimu.

note: txt_dvd_warning_title
en: DVD Error
lt: DVD klaida

note: txt_dvd_warning2
en: This is a two-sided DVD. You have booted from the second side.
    
    Turn the DVD over then continue.
lt: Tai dvipusis DVD. Jūs įkrovėte iš antrosios pusės.
    
    Apverskite DVD ir tęskite.

note: txt_power_off_title
en: Power Off
lt: Išjungti

note: txt_power_off
en: Halt the system now?
lt: Sustabdyti sistemą?

note: txt_harddisk
en: Hard Disk
lt: Kietasis diskas

note: txt_harddisk_title
en: Hard Disk Installation
lt: Diegimas iš kietojo disko

note: txt_hd_diskdevice
en: Disk Device (scan all disks if empty)
lt: Diskų įrenginys (jei nėra, skenuoti visus diskus)

note: txt_directory
en: Directory
lt: Katalogas

note: txt_ftp_title
en: FTP Installation
lt: Diegimas iš FTP

note: txt_server
en: Server
lt: Serveris

note: txt_password
en: Password
lt: Slaptažodis

note: txt_user1
en: User (anonymous login if empty)
lt: Vartotojas (jei tuščia, jungiasi anonimas)

note: txt_nfs_title
en: NFS Installation
lt: Diegimas per NFS

note: txt_user2
en: User (using "guest" if empty)
lt: Vartotojas (jei tuščia, naudojama „guest“)

note: txt_smb_title
en: SMB (Windows Share) Installation
lt: Diegimas per SMB (Windows Share)

note: txt_http_title
en: HTTP Installation
lt: Diegimas per HTTP

note: txt_driver_update
en: Driver
lt: Tvarkyklė

note: txt_domain
en: Domain
lt: Domenas

note: txt_other_options
en: Other Options
lt: Kiti parametrai

note: txt_language
en: Language
lt: Kalba

note: txt_noapic_install
en: Installation--IOAPIC Disabled
lt: Diegimas--IOAPIC išjungtas
