banshee - en to sv translation catalogue (44 entries)

note: Footer
en: Banshee Music Player
sv: Musikspelaren Banshee

en: Music Player
sv: Musikspelare

en: Audio CD
sv: Ljud-cd

en: Data CD
sv: Data-cd

en: Encoding:
sv: Kodning:

en: Preferences
sv: Inställningar

en: Reset
sv: Återställ

en: Unknown
sv: Okänd

en: _Title
sv: _Titel

en: Could not get track start position
sv: Kunde inte få tag i startposition

en: _Music
sv: _Musik

en: New Playlist
sv: Ny spellista

en: _Quit
sv: _Avsluta

en: _Edit
sv: _Redigera

en: Select All
sv: Markera allt

en: _View
sv: _Visa

en: _Help
sv: _Hjälp

en: Source
sv: Källa

en: Rating
sv: Betyg

en: Play
sv: Spela

en: Next
sv: Nästa

en: Previous
sv: Föregående

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Eject
sv: Mata ut

en: Unknown Artist
sv: Okänd artist

en: Unknown Album
sv: Okänt album

en: Unknown Title
sv: Okänd titel

en: by
sv: av

en: from
sv: från

en: Cancel Operation
sv: Avbryt åtgärd

en: Error
sv: Fel

en: Message
sv: Meddelande

en: Loading...
sv: Läser in...

en: All
sv: Alla

en: Album Title
sv: Albumtitel

en: Pause
sv: Paus

en: Rename Playlist
sv: Byt namn på spellista

en: Clear
sv: Töm

en: Track
sv: Spår

en: Title
sv: Titel

en: Time
sv: Tid

en: N/A
sv: -

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej
