Banshee - en to pl translation catalogue (474 entries)

note: Footer
en: Banshee Music Player
pl: Odtwarzacz muzyki Banshee

en: Music Player
pl: Odtwarzacz muzyki

en: <b>Advanced Options</b>
pl: <b>Opcje zaawansowane</b>

en: <b>Advanced Properties</b>
pl: <b>Właściwości zaawansowane</b>

en: <b>Banshee Music Folder Location</b>
pl: <b>Położenie foldera z muzyką Banshee</b>

en: <b>CD Burning</b>
pl: <b>Wypalanie płyt CD</b>

en: <b>CD Ripping</b>
pl: <b>Zgrywanie płyt CD</b>

en: <b>Loading...</b>
pl: <b>Ładowanie...</b>

en: <b>Playback Engines</b>
pl: <b>Silniki odtwarzania</b>

en: <b>iPod Transcoding</b>
pl: <b>Przekodowywanie iPoda</b>

en: <big><b>Editing Song</b></big>
pl: <big><b>Edycja piosenki</b></big>

en: <big><b>Import Music to Library</b></big>
pl: <big><b>Zaimportuj muzykę do biblioteki</b></big>

en: <small><i><Unknown></i></small>
pl: <small><i><Nieznany></i></small>

en: <small>Advanced</small>
pl: <small>Zaawansowane</small>

en: <small>Burning</small>
pl: <small>Wypalanie</small>

en: <small>Encoding</small>
pl: <small>Kodowanie</small>

en: <small>Library</small>
pl: <small>Biblioteka</small>

en: Audio CD
pl: Płyta audio CD

en: Bit Rate:
pl: Częstotliwość bitowa:

en: Burnproof
pl: BurnProof

en: Channels:
pl: Kanały:

en: Choose an import source:
pl: Wybierz źródło importowania:

en: Copy files to Banshee Music Folder when importing to Library
pl: Kopiuj pliki do folderu muzyki programu Banshee podczas importowania do biblioteki

en: Data CD
pl: Płyta CD z danymi

en: Default Engine
pl: Domyślny silnik

en: Disk Drive:
pl: Napęd dysku:

en: Disk Format:
pl: Format dysku:

en: Disk Usage:
pl: Zajętość dysku:

en: Disk at once
pl: Dysk w całości (DAO)

en: Do not show this dialog again
pl: Nie pytaj o to ponownie

en: Editing Song
pl: Edytowanie piosenki

en: Eject when finished
pl: Wysuń po ukończeniu

en: Encoding Profile:
pl: Profil kodowania:

en: Encoding:
pl: Kodowanie

en: Enter the address of the file you would like to open:
pl: Wprowadź adres pliku do otwarcia:

en: File Name:
pl: Nazwa pliku:

en: Import Music Source
pl: Importuj źródło muzyki

en: Import Music to Library
pl: Zaimportuj muzykę do biblioteki

en: Imported On:
pl: Zaimportowana dnia:

en: Last Played On:
pl: Ostatnio odtwarzana:

en: MP3 CD
pl: Płyta CD MP3

en: Mime Type:
pl: Typ MIME:

en: Number of Plays:
pl: Liczba odtworzeń:

en: Open Location
pl: Otwórz położenie

en: Overburn
pl: Nadpalanie

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Sample Rate:
pl: Częstotliwość próbkowania:

en: Seek to Position
pl: Przewiń do pozycji

en: Simulate write
pl: Symuluj zapis

en: Track Duration:
pl: Długość ścieżki:

en: Track _Count
pl: _Liczba ścieżek

en: Track _Number
pl: _Numer ścieżki

en: Unknown
pl: Nieznany

en: VBR:
pl: VBR

en: Write Speed:
pl: Szybkość zapisu:

en: Your music library is empty. You may import new music into your library now, or choose to do so later.
pl: Twoja biblioteka muzyczna jest pusta. Możesz teraz zaimportować nową muzykę, albo odłożyć to na później.

en: _Artist
pl: Wykon_awca

en: _Genre
pl: _Gatunek

en: _Search:
pl: _Szukaj:

en: _Title
pl: _Tytuł

en: Copy and rename music to banshee music library directory when importing
pl: Skopiuj muzykę do folderu muzyki Banshee i zmień nazwy podczas importowania

en: Copy music on import
pl: Kopiuj muzykę przy importowaniu

en: Enable Special Keys
pl: Włącz klawisze specjalne

en: Enabled Special Keys (Multimedia Keys) support for Play/Pause/Next/Previous; works with mappings set through Gnome Shortcuts capplet
pl: Obsługa klawiszy specjalnych (multimedialnych) dla funkcji Odtwórz/Zatrzymaj/Następna/Poprzednia; działa zgodnie z mapowaniem klawiszy w aplecie Gnome Shortcuts

en: File Name Pattern
pl: Wzorzec nazw plików

en: Format for creating filenames/directories for ripped tracks, imported music, etc. Format is relative to the Banshee music directory... do not form an absolute path! Tokens: %artist%, %album%, %title%, %track_number%, %track_count%, %track_number_nz% (No prefixed zero), %track_count_nz% (No prefixed zero).
pl: Format nazw plików i katalogów dla zgrywanych ścieżek, zaimportowanej muzyki itd. Format ten jest względny wobec katalogu muzyki Banshee - nie należy tworzyć ścieżek bezwzględnych! Tokeny: %artist%, %album%, %title%, %track_number%, %track_count%, %track_number_nz% (bez początkowego zera), %track_count_nz% (bez początkowego zera).

en: Height of the main interface window.
pl: Wysokość głównego okna programu

en: Move music on info save
pl: Przenoś muzykę przy zapisie informacji

en: Move music within banshee music library directory when saving track info
pl: Przenoś muzykę wewnątrz katalogu biblioteki muzycznej Banshee podczas zapisywania informacji o ścieżce

en: Name of media playback engine.
pl: Nazwa silnika odtwarzania

en: Pixel position of Main Player Window on the X Axis
pl: Pozycja głównego okna odtwarzacza na osi X

en: Pixel position of Main Player Window on the Y Axis
pl: Pozycja głównego okna odtwarzacza na osi Y

en: Player Engine Name
pl: Nazwa silnika odtwarzania

en: Show advanced track properties
pl: Wyświetl zaawansowane właściwości ścieżki

en: Show the Initial Import Dialog
pl: Wyświetl dialog wstępnego importowania

en: Show the Initial Import Dialog when the Banshee library is empty
pl: Wyświetla dialog wstępnego importowania, kiedy biblioteka Banshee jest pusta

en: Source View Width
pl: Szerokość podglądu źródła

en: True if main window is to be maximized, false if it is not.
pl: Określa, czy okno ma być zmaksymalizowane (prawda) czy nie (fałsz).

en: True if the advanced expander should be expanded in the track properties dialog, false if it should be closed
pl: Określa, czy we oknie właściwości ścieżki zaawansowane właściwości mają być rozwinięte (prawda) czy zwinięte (fałsz)

en: Visibility of Album Column.
pl: Widoczność kolumny Album.

en: Visibility of Artist Column.
pl: Widoczność kolumny Wykonawca.

en: Visibility of Time Column.
pl: Widoczność kolumny Czas.

en: Visibility of Title Column.
pl: Widoczność kolumny Tytuł.

en: Visibility of Track Column.
pl: Widoczność kolumny Ścieżka.

en: Volume Output Level
pl: Wyjściowy poziom głośności

en: Volume of playback relative to mixer output (except on Helix, which sets volume directly on PCM
pl: Głośność odtwarzania względem wyjścia miksera (poza Heliksem, który ustawia głośność bezpośrednio w PCM)

en: Width of Album Column.
pl: Szerokość kolumny Album.

en: Width of Artist Column.
pl: Szerokość kolumny Wykonawca.

en: Width of Last Played Column.
pl: Szerokość kolumny Ostatnio odtwarzano.

en: Width of Plays Column.
pl: Szerokość kolumny Liczba odtworzeń

en: Width of Rating Column.
pl: Szerokość kolumny Ocena.

en: Width of Source View Column.
pl: Szerokość kolumny podglądu źródła

en: Width of Time Column.
pl: Szerokość kolumny Czas.

en: Width of Title Column.
pl: Szerokość kolumny Tytuł.

en: Width of Track Column.
pl: Szerokość kolumny Ścieżka.

en: Width of the main interface window.
pl: Szerokość głównego okna programu.

en: Window Height
pl: Wysokość okna

en: Window Maximized
pl: Okno zmaksymalizowane

en: Window Position X
pl: Pozycja X okna

en: Window Position Y
pl: Pozycja Y okna

en: Window Width
pl: Szerokość okna

en: Could not create pipeline
pl: Nie udało się utworzyć potoku

en: Could not initialize cdparanoia
pl: Nie udało się zainicjować programu cdparanoia

en: Could not create encoder pipeline
pl: Nie udało się utworzyć potoku kodera

en: Could not create queue plugin
pl: Nie można utworzyć wtyczki kolejki

en: Could not create GNOME VFS output plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki wyjściowej GNOME VFS

en: Could not link pipeline elements
pl: Nie udało się podłączyć elementów potoku

en: Encoding element does not support tagging!
pl: Element kodowania nie obsługuje oznaczania!

en: Could not send seek event to cdparanoia
pl: Nie udało się wysłać zdarzenia 'seek' do cdparanoia

en: Could not get track start position
pl: Nie udało się uzyskać początkowej pozycji na ścieżce

en: Could not get track position
pl: Nie udało się uzyskać pozycji na ścieżce

en: Could not find or create the 'playbin' GStreamer plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki GStreamera 'playbin'

en: Could not load an output sink from GStreamer/GConf and could not fall back on alsasink
pl: Nie udało się załadować zewnętrznego ujścia z GStreamera/GConfa, ani nie udało się powrócić do alsasink

en: Could not load an output sink from GStreamer/GConf, falling back on alsasink
pl: Nie udało się załadować zewnętrznego ujścia z GStreamera/GConfa, zostanie użyty alsasink

en: No decoder could be found for source format.
pl: Nie odnaleziono dekodera dla formatu źródła.

en: Could not stat encoded file
pl: Nie można odnaleźć zakodowanego pliku

en: Could not create 'gnomevfssrc' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'gnomevfssrc'

en: Could not create 'decodebin' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'decodebin'

en: Could not create 'gnomevfssink' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'gnomevfssink'

en: Could not create 'sinkben' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'sinkben'

en: Could not create 'audioconvert' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'audioconvert'

en: Could not create encoding pipeline
pl: Nie udało się utworzyć potoku kodowania

en: Could not get sink pad from encoder
pl: Nie można uzyskać sink-pada od kodera

en: Could not construct pipeline
pl: Nie udało się utworzyć potoku

en: Could not create 'spider' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'spider'

en: Could not create encoding pipeline: %s
pl: Nie udało się utworzyć potoku kodowania: %s

en: Could not create 'filesink' plugin
pl: Nie udało się utworzyć wtyczki 'filesink'

en: Could not create new HAL context
pl: Nie udało się utworzyć nowego kontekstu HAL

en: Could not integrate HAL with mainloop: %s
pl: Nie udało się zintegrować HAL z pętlą główną: %s

en: Could not initialize HAL context
pl: Nie udało się zainicjować kontekstu HAL

en: Could not get device list from HAL
pl: Nie udało się uzyskać listy urządzeń od HAL

en: Music Management and Playback for Gnome.
pl: Odtwarzacz i zarządca muzyki dla Gnome.

en: _Music
pl: _Muzyka

en: New Playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: Create a new empty playlist
pl: Utwórz nową, pustą listę odtwarzania

en: Import _Folder...
pl: Importuj _folder...

en: Import the contents of an entire folder
pl: Zaimportuj zawartość całego folderu

en: Import Files...
pl: Importuj pliki...

en: Import files inside a folder
pl: Zaimportuj pliki wewnątrz folderu

en: Import Music...
pl: Importuj muzykę...

en: Import music from a variety of sources
pl: Zaimportuj muzykę z różnych źródeł

en: Open Location...
pl: Otwórz położenie...

en: Open a remote location for playback
pl: Otwórz zdalne położenie do odtwarzania

en: Import Source
pl: Zaimportuj źródło

en: Import source to library
pl: Zaimportuj źródło do biblioteki

en: Source Properties...
pl: Właściwości źródła...

en: View source properties
pl: Wyświetl właściwości źródła

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: Quit Banshee
pl: Zakończ Banshee

en: _Edit
pl: _Edycja

en: Rename Source
pl: Zmień nazwę źródła

en: Rename the active source
pl: Zmień nazwę aktywnego źródła

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all songs in song list
pl: Zaznacz wszystkie piosenki na liście

en: Select None
pl: Usuń zaznaczenie

en: Unselect all songs in song list
pl: Odznacza wszystkie piosenki na liście

en: Plugins...
pl: Wtyczki...

en: Configure Banshee plugins
pl: Skonfiguruj wtyczki Banshee

en: _View
pl: _Widok

en: Columns...
pl: Kolumny...

en: Select which columns to display in the song list
pl: Wybierz, które kolumny mają być wyświetlane na liście piosenek

en: Logged Events Viewer...
pl: Przeglądarka dziennika zdarzeń...

en: View a detailed log of events
pl: Wyświetl szczegółowy dziennik zdarzeń

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Version Information...
pl: Informacje o wersji...

en: View detailed version and configuration information
pl: Wyświetl szczegółowe informacje o wersji i konfiguracji

en: _Playback
pl: _Odtwarzanie

en: Source
pl: Źródło

en: Fullscreen
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Toggle Fullscreen Mode
pl: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: Show Cover Art
pl: Pokaż okładkę

en: Toggle display of album cover art
pl: Przełącz widoczność okładki albumu

en: Delete Playlist
pl: Usuń listę odtwarzania

en: Delete the active playlist
pl: Usuń aktywną listę odtwarzania

en: Write CD
pl: Zapisz płytę CD

en: Write selection to audio CD
pl: Zapisz zaznaczenie na płytę Audio CD

en: Remove Song(s)
pl: Usuń piosenkę(-i)

en: Remove selected song(s) from library
pl: Usuń zaznaczoną(-e) piosenkę(-i) z biblioteki

en: Delete Song(s) From Drive
pl: Usuń piosenkę(-i) z napędu

en: Permanently delete selected song(s) from storage medium
pl: Całkowicie usuń zaznaczoną(-e) piosenkę(-i) z nośnika

en: Edit Song Metadata
pl: Edytuj metadane piosenki

en: Edit metadata on selected songs
pl: Edytuj metadane zaznaczonych piosenek

en: Add to Playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania

en: Append selected songs to playlist or create new playlist from selection
pl: Dołącz zaznaczone piosenki do listy odtwarzania lub utwórz nową listę z zaznaczenia

en: Rating
pl: Ocena

en: Set rating for selected songs
pl: Wystaw ocenę dla wybranych piosenek

en: Import CD
pl: Importuj płytę CD

en: Import audio CD to library
pl: Zaimportuj Audio CD do biblioteki

en: Play
pl: Odtwórz

en: Play or pause the current song
pl: Odtwórz lub zatrzymaj bieżącą piosenkę

en: Next
pl: Następna

en: Play the next song
pl: Odtwórz następną piosenkę

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Play the previous song
pl: Odtwórz następną piosenkę

en: Repeat None
pl: Nie powtarzaj

en: Do not repeat playlist
pl: Nie powtarzaj listy odtwarzania

en: Repeat All
pl: Powtórz wszystkie

en: Play all songs before repeating playlist
pl: Odtwórz wszystkie piosenki przed powtórzeniem listy odtwarzania

en: Repeat Single
pl: Powtórz jedną

en: Repeat the current playing song
pl: Powtórz aktualnie odtwarzaną piosenkę

en: Shuffle
pl: Wymieszaj

en: Toggle between shuffle or continuous playback modes
pl: Przełączaj pomiędzy trybem ciągłym a wymieszanym

en: Seek Backward
pl: Przewiń do tyłu

en: Seek backward in current song
pl: Przewiń do tyłu w bieżącej piosence

en: Seek Forward
pl: Przewiń do przodu

en: Seek forward in current song
pl: Przewiń do przodu w bieżącej piosence

en: Seek To...
pl: Przewiń do...

en: Seek to a specific location in current song
pl: Przewiń do zadanej pozycji w bieżącej piosence

en: Restart Song
pl: Odtwórz piosenkę od początku

en: Restart the current song
pl: Odtwórz od początku bieżącą piosenkę

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Save changes to device or synchronize music library
pl: Zapisz zmiany na urządzeniu lub synchronizuj bibliotekę muzyczną

en: Eject
pl: Wysuń

en: Eject the active source
pl: Wysuń aktywne źródło

en: HAL is not initialized
pl: HAL nie został zainicjowany

en: Audio CD Core Initialized
pl: Rdzeń Audio CD zainicjalizowany

note: work around mcs #76642
en: Could not Read Audio CD
pl: Nie udało się odczytać płyty Audio CD

en: Unknown Artist
pl: Nieznany wykonawca

en: Unknown Album
pl: Nieznany album

en: Track {0}
pl: Ścieżka {0}

en: Cannot Eject CD
pl: Nie można wysunąć płyty CD

en: The CD cannot be ejected while it is importing. Stop the import first.
pl: Płyty CD nie można wysunąć podczas importowania. Najpierw należy przerwać importowanie.

en: Could not create CD Ripper
pl: Nie udało się utworzyć zgrywacza płyt CD

en: The device node '{0}' differs from the device node already set for previously queued tracks ({1})
pl: Węzeł urządzenia '{0}' różni się od węzła urządzenia już ustawionego dla poprzednio zakolejkowanych ścieżek ({1})

en: Importing Audio CD
pl: Importowanie płyty Audio CD

en: Initializing Drive
pl: Inicjalizacja napędu

en: Cannot Import CD
pl: Nie można zaimportować płyty CD

en: Importing {0} of {1}
pl: Importowanie {0} z {1}

en: File Transcoder
pl: Przekodowywanie plików

en: Transcoding Files
pl: Przekodowywanie plików

en: Initializing Transcoder...
pl: Inicjalizacja mechanizmu przekodowywania...

en: Cannot initialize DapCore because HalCore is not initialized
pl: Nie można zainicjować DapCore ponieważ HalCore nie jest zainicjalizowany

en: Synchronizing Device
pl: Synchronizacja urządzenia

en: Waiting for transcoder...
pl: Oczekiwanie na mechanizm przekodowywania...

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

note: Translators: {0} is the name assigned to a Digital Audio Player by its owner
en: {0} Properties
pl: Właściwości odtwarzacza {0}

en: Device Name
pl: Nazwa urządzenia

en: Owner Name
pl: Nazwisko właściciela

en: Volume Usage
pl: Wykorzystanie woluminu

en: Advanced Details
pl: Szczegóły zaawansowane

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Import Files to Library
pl: Importuj pliki do biblioteki

en: Local Files
pl: Pliki lokalne

en: Import Folder to Library
pl: Importuj folder do biblioteki

en: Local Folder
pl: Folder lokalny

en: Could not create transcoder
pl: Nie udało się utworzyć mechanizmu przekodowywania

en: HAL could not be initialized
pl: HAL nie mógł zostać zainicjowany

en: HAL context could not be created
pl: Nie udało się utworzyć kontekstu HAL

en: D-Bus may not be working or configured properly
pl: D-Bus prawdopodobnie nie działa albo nie jest poprawnie skonfigurowany

en: Home Directory
pl: Katalog domowy

en: Importing Songs
pl: Importowanie piosenek

en: Scanning for songs
pl: Poszukiwanie piosenek

en: Could not load track from library
pl: Załadowanie ścieżki z biblioteki nie powiodło się

en: Cannot connect to NetworkManager
pl: Nie udało się połączyć z NetworkManager

en: An available, working network connection will be assumed
pl: Wykorzystane zostanie dostępne, działającze połączenie sieciowe

en: Pipeline profile is empty.
pl: Profil potoku jest pusty.

en: Pipeline profile does not have the correct number of components (7)
pl: Profil potoku nie posiada właściwej liczby komponentów (7)

en: Pipeline profile does not have a lookup key
pl: Profil potoku nie posiada klucza sprawdzania

en: Pipeline profile does not have a display name
pl: Profil potoku nie posiada wyświetlanej nazwy

en: Pipeline profile '{0}' does not have a file extension
pl: Profil potoku '{0}' nie posiada rozszerzenia pliku

en: Pipeline profile '{0}' does not have a GStreamer element
pl: Profil potoku '{0}' nie posiada elementu GStreamera

en: Pipeline profile '{0}' will be unavailable: GStreamer pipeline '{1}' could not be run
pl: Profil potoku '{0}' będzie nieaktywny: potok GStreamera '{1}' nie mógł zostać uruchomiony.

en: Cannot use internal bitrate. Use BuildPipeline(bitrate) instead.
pl: Nie można użyć wewnętrznej częstotliwości bitowej. Zamiast tego należy użyć BuildPipeline(bitrate).

en: Cannot set internal bitrate. Must copy profile and set Bitrate on copy (new PipelineProfile(profile))
pl: Nie można ustawić wewnętrznej częstotliwości bitowej. Konieczne jest skopiowanie profilu i ustawienie Bitrate na kopii (new PipelineProfile(profile))

note: Translators: used to specify the bitrate for ripping
en: at
pl: przy

en: No iPod-compatible encoders available
pl: Nie znaleziono koderów zgodnych z iPodem

en: Default player engine
pl: Domyślny silnik odtwarzania

en: Banshee Plugins
pl: Wtyczki Banshee

en: Plugin Name
pl: Nazwa wtyczki

en: Enabled
pl: Włączona

en: Overview
pl: Podsumowanie

en: Description
pl: Opis

en: Author(s)
pl: Autor(zy)

en: This plugin could not be initialized.
pl: Ta wtyczka nie mogła zostać zainicjowana.

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Reading table of contents from CD...
pl: Odczytywanie zawartości tabeli z płyty CD...

en: Searching for CD metadata...
pl: Poszukiwanie metadanych płyty CD...

en: Searching for CD cover art...
pl: Poszukiwanie okładki płyty CD...

en: Cannot search for CD metadata: there is no available Internet connection
pl: Nie można szukać metadanych płyty CD: brak dostępnego połączenia internetowego

en: Could not fetch metadata for CD.
pl: Nie udało się pobrać metadanych dla płyty CD.

en: Invalid Selection
pl: Nieprawidłowe zaznaczenie

en: You must select at least one track to import.
pl: Aby importować, należy najpierw zaznaczyć przynajmniej jedną ścieżkę.

en: Synchronizing your Device, Please Wait...
pl: Trwa synchronizacja urządzenia. Proszę czekać...

en: {0} of {1}
pl: {0} z {1}

en: ({0} Remaining)
pl: (Pozostało {0})

en: Music Library
pl: Biblioteka muzyczna

en: Local Queue
pl: Kolejka lokalna

en: Cannot Rename Playlist
pl: Nie można zmienić nazwy listy odtwarzania

en: A playlist with this name already exists. Please choose another name.
pl: Lista odtwarzania o tej nazwie już istnieje. Proszę wybrać inną nazwę.

en: Unknown Title
pl: Nieznany tytuł

en: from
pl: z albumu

en: Rebuilding Database
pl: Przebudowa bazy danych

en: Scanning iPod...
pl: Skanowanie iPoda...

en: Processing Songs...
pl: Przetwarzanie piosenek...

en: Saving new database...
pl: Zapisywanie nowej bazy danych...

en: Error rebuilding iPod database
pl: Błąd przebudowy bazy danych iPoda

en: Synchronizing iPod
pl: Synchronizacja iPoda

en: Pre-processing tracks
pl: Wstępne przetwarzanie ścieżek

en: Flushing to Disk (may take time)
pl: Zapisywanie na dysk (może trochę potrwać)

en: Failed to synchronize iPod
pl: Synchronizacja iPoda nie powiodła się

en: Unable to read your iPod
pl: Nie można odczytać iPoda

en: What is the reason for this?
pl: Jaki jest tego powód?

en: Rebuild iPod Database...
pl: Przebuduj bazę danych iPoda...

en: Confirm Rebuild iPod Database
pl: Potwierdź przebudowę bazy danych iPoda

en: Rebuilding your iPod database may take some time. Also note that any playlists you have on your iPod will be lost.
    
    Are you sure you want to rebuild your iPod database?
pl: Przebudowa bazy danych iPoda może trochę potrwać. Ponadto, wszystkie listy odtwarzania przechowywane na iPodzie zostaną utracone.
    
    Czy aby na pewno przebudować bazę danych iPoda?

en: Rebuild Database
pl: Przebuduj bazę danych

en: Rebuilding iPod Database...
pl: Przebudowa bazy danych iPoda...

note: Console.WriteLine(Catalog.GetString("Cannot Import") + ": {0}", args.FileName); Console.WriteLine(Catalog.GetString("Cannot Import: {0} ({1}, {2})"), args.FileName, e.GetType(), e.Message);
en: Scanning
pl: Skanowanie

en: Audio Device
pl: Urządzenie audio

en: Could not initialize GStreamer library
pl: Nie udało się zainicjować biblioteki GStreamer

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Buffering
pl: Buforowanie

en: Audioscrobbler Reporting
pl: Zgłaszanie do Audioscrobblera

en: Create an account
pl: Utwórz konto

en: Join the Banshee group
pl: Dołącz do grupy Banshee

en: Enable song reporting
pl: Włącz zgłaszanie piosenek

en: Last.fm Username
pl: Nazwa użytkownika Last.fm

en: Last.fm Password
pl: Hasło Last.fm

en: Your profile page on Last.fm is automatically updated whenever you listen to music. It lets others see what you're listening to right now, and shows charts of your listening history.
pl: Strona profilu na Last.fm jest uaktualniana automatycznie podczas odtwarzania muzyki. Pozwala to innym użytkownikom dowiedzieć się, czego teraz słuchasz i utworzyć wykresy prezentujące historię odtwarzania.

en: Configure the Audioscrobbler plugin
pl: Skonfiguruj wtyczkę Audioscrobbler

en: Visit user profile page
pl: Odwiedź stronę profilu użytkownika

en: Visit your Audioscrobbler profile page
pl: Odwiedź stronę Twojego profilu Audioscrobblera

en: Visit group page
pl: Odwiedź stronę grupy

en: Visit the Banshee last.fm group page
pl: Odwiedź stronę grupy Banshee w last.fm

en: Configure...
pl: Skonfiguruj...

en: Allow engine to submit song data to last.fm in the Audioscrobbler plugin
pl: Pozwól silnikowi wysyłać dane o piosence do last.fm we wtyczce Audioscrobbler

en: Enable the Audioscrobbler plugin
pl: Włącz wtyczkę Audioscrobbler

en: Your last.fm password
pl: Twoje hasło last.fm

en: Your last.fm username
pl: Twoja nazwa użytkownika last.fm

en: Music Sharing
pl: Współdzielenie muzyki

en: Share my music library with others
pl: Współdziel bibliotekę muzyczną z innymi użytkownikami

en: Share name:
pl: Nazwa udziału:

en: Banshee Music Share
pl: Udział muzyczny Banshee

en: Login to Music Share
pl: Zaloguj się do udziału muzycznego

en: Authentication Required
pl: Wymagane uwierzytelnienie

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Login
pl: Zaloguj

en: Allow others to browse and listen to your music from other DAAP clients
pl: Pozwól innym użytkownikom przeglądać i słuchać Twojej muzyki z innych klientów DAAP

en: Enable DAAP Server support
pl: Włącz obsługę serwera DAAP

en: Enable the DAAP Music Sharing plugin
pl: Włącz wtyczkę współdzielenia muzyki DAAP

en: Name of DAAP server share
pl: Nazwa udziału na serwerze DAAP

en: Cannot login to DAAP share
pl: Nie można zalogować się do udziału DAAP

en: Enable the FileSystemMonitor plugin
pl: Włącz wtyczkę FileSystemMonitor

en: Automatically keep your Banshee library directory in sync with your music folder. This plugin responds to changes made in the file system to reflect them in your library.
pl: Automatycznie synchronizuj katalog biblioteki Banshee z folderem muzyki. Ta wtyczka reaguje na zmiany dokonane w systemie plików i odwzorowuje je w bibliotece.

en: Metadata and Cover Art Searching
pl: Wyszukiwanie metadanych i okładek

en: Only download album cover artwork
pl: Pobierz tylko okładki

en: Download album cover artwork and fill in missing track data
pl: Pobierz okładki i wypełnij brakujące informacje o ścieżce

en: Download album cover artwork and overwrite any existing track data
pl: Pobierz okładki i nadpisz wszelkie istniejące dane

en: Rescan Library
pl: Przeskanuj bibliotekę

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: This option can usually correct minor mistakes in metadata, however on rare occasions metadata may be incorrectly updated from MusicBrainz.
pl: Opcja ta zwykle potrafi poprawić błędy w metadanych, ale w niektórych przypadkach metadane mogą zostać nieprawidłowo zaktualizowane w oparciu o MusicBrainz.

en: Automatically search for missing and supplementary metadata and cover art for songs in your library.
pl: Wyszukaj automatyczne brakujących i dodatkowych metadanych i okładek dla piosenek w bibliotece.

en: 0 - Download only cover art 1 - Download cover art, fill in missing metadata 2 - Download cover art, overwrite metadata
pl: 0 - pobierz tylko okładki, 1 - pobierz okładki i uzupełnij brakujące metadane, 2 - pobierz okładki, nadpisz metadane

en: Enable the MetadataSearch plugin
pl: Włącz wtyczkę MetadataSearch

en: Method of fetching cover art and supplementary metadata
pl: Sposób pobierania okładek i metadanych uzupełniających

en: Multimedia Keyboard Shortcuts
pl: Multimedialne skróty klawiaturowe

en: Configuration of multimedia keyboard shortcuts is done through the Gnome Keyboard Shortcuts configuration applet.
pl: Konfiguracja klawiszy multimedialnych jest dostępna z poziomu apletu Skróty klawiszowe GNOME.

en: Enable the MultimediaKeys plugin
pl: Włącz wtyczkę MultimediaKeys

en: Notification Area Icon
pl: Ikona obszaru powiadamiania

en: Shows the Notification Area Icon
pl: Wyświetla ikonę obszaru powiadamiania

en: Enable the Notification Area Icon plugin
pl: Włącz wtyczkę ikony obszaru powiadamiania

en: Cancel Operation
pl: Anuluj operację

en: Are you sure you want to cancel the '{0}' operation?
pl: Czy aby na pewno anulować operację '{0}'?

en: Searching: {0}
pl: Wyszukiwanie: {0}

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Could Not Write CD
pl: Nie udało się zapisać płyty CD

en: No suitable wave encoder could be found to convert selected songs to CD audio format.
pl: Nie odnaleziono kodera pozwalającego skonwertować wybrane piosenki do formatu CD Audio.

en: Writing CD
pl: Zapisywanie płyty CD

en: Writing Audio CD
pl: Zapisywanie płyty Audio CD

en: The inserted media is not large enough to hold your selected music.
pl: Włożony nośnik nie jest w stanie pomieścić wybranych piosenek.

en: {0} more minute is needed on the media. | {0} more minutes are needed on the media.
pl[0]: Potrzeba jeszcze {0} minuty na nośniku.
pl[1]: Potrzeba jeszcze {0} minut na nośniku.
pl[2]: Potrzeba jeszcze {0} minut na nośniku.

en: Not Enough Space on Disc
pl: Brak wystarczającej ilości miejsca na dysku

en: No CD writers were found on your system.
pl: W tym komputerze nie odnaleziono żadnych nagrywarek płyt CD.

en: Error Burning CD
pl: Błąd wypalania płyty CD

en: An unknown error occurred when attempting to write the CD
pl: Podczas próby zapisywania płyty CD wystąpił nieznany błąd.

en: CD Writing Complete
pl: Zapisywanie płyty CD ukończone

en: The selected audio was successfully written to the CD.
pl: Wybrane piosenki zostały zapisane na płytę CD.

en: Error Writing CD
pl: Błąd zapisywania płyty CD

en: Preparing to write...
pl: Przygotowanie do zapisu...

en: Writing disk...
pl: Zapisywanie dysku...

en: Fixating disk...
pl: Zapis danych sesji płyty...

en: Waiting for Media
pl: Oczekiwanie na nośnik

en: Insert Blank CD
pl: Włóż czystą płytę CD

en: Please insert a blank CD disk for the write process.
pl: Proszę włożyć czystą płytę CD do zapisu.

en: An Error Occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Error
pl: Błąd

en: Banshee Encountered a Fatal Error
pl: Wystąpił krytyczny błąd

en: This may be due to a programming error. Please help us make Banshee better by reporting this error. Thank you in advance!
pl: Powodem tego może być błąd programisty. Pomóż nam ulepszyć Banshee zgłaszając ten błąd. Z góry dziękujemy!

en: An unhandled exception was thrown:
pl: Wyrzucony został nieobsłużony wyjątek

en: Log Viewer
pl: Przeglądarka dziennika

en: Time Stamp
pl: Data i czas

en: Message
pl: Wiadomość

en: Show:
pl: Wyświetlaj:

en: All Log Entries
pl: wszystkie wpisy dziennika

en: Only Error Messages
pl: tylko błędy

en: Only Warning Messages
pl: tylko ostrzeżenia

en: Only Information Messages
pl: tylko informacje

en: Only Debug Messages
pl: tylko komunikaty debugowania

en: Entry Details:
pl: Szczegóły wpisu:

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: All
pl: Wszystkie

en: Song Name
pl: Nazwa piosenki

en: Artist Name
pl: Nazwa wykonawcy

en: Album Title
pl: Tytuł albumu

en: Genre
pl: Gatunek

en: Write selection to CD
pl: Zapisz zaznaczenie na płycie CD

en: Import CD into library
pl: Zaimportuj CD do biblioteki

en: Play previous song
pl: Odtwórz poprzednią piosenkę

en: Play/pause current song
pl: Odtwórz/zatrzymaj bieżącą piosenkę

en: Play next song
pl: Odtwórz następną piosenkę

en: Current position in song
pl: Bieżąca pozycja w piosence

en: Device disk usage
pl: Zajętość dysku urządzenia

en: Synchronize music library to device
pl: Synchronizuj bibliotekę muzyczną z urządzeniem

en: Adjust volume
pl: Dostosuj głośność

en: Change repeat playback mode
pl: Zmień tryb powtarzania

en: Toggle shuffle playback mode
pl: Przełącz tryb wymieszania

en: Edit and view metadata of selected songs
pl: Edycja i podgląd metadanych zaznaczonych piosenek

en: Cannot Play Song
pl: Nie można odtworzyć piosenki

en: {0} cannot be played by Banshee. The most common reasons for this are:
    
      <big>•</big> Song is protected (DRM)
      <big>•</big> Song is on a DAP that does not support playback
pl: Piosenka {0} nie może zostać odtworzona przez Banshee. Najczęstsze przyczyny tego problemu to:
    
      <big>•</big> piosenka jest zabezpieczona (DRM)
      <big>•</big> piosenka znajduje się na DAP, który nie obsługuje odtwarzania

en: Pause
pl: Zatrzymaj

en: Playback Error
pl: Błąd odtwarzania

en: Import
pl: Importuj

en: Rename Device
pl: Zmień nazwę urządzenia

en: Rename Playlist
pl: Zmień nazwę listy

en: {0} day | {0} days
pl[0]: [0] dzień
pl[1]: [0] dni
pl[2]: [0] dni

en: {0} Item | {0} Items
pl[0]: [0] element
pl[1]: [0] elementy
pl[2]: [0] elementów

en: {0} Total Play Time
pl: Całkowity czas odtwarzania piosenki {0}

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Could Not Eject
pl: Nie udało się wysunąć

en: Cannot Import: {0} ({1})
pl: Nie można zaimportować: {0} ({1})

en: Are you sure you want to remove the selected song from your library <i><b>and</b></i> your drive? This action will permanently delete the file. | Are you sure you want to remove the selected <b>({0})</b> songs from your library <i><b>and</b></i> your drive? This action will permanently delete the files.
pl[0]: Czy aby na pewno usunąć zaznaczoną piosenkę z biblioteki <i><b>i</b></i> z dysku? Operacja ta całkowicie usunie plik.
pl[1]: Czy aby na pewno usunąć zaznaczone <b>[0]</b> piosenki z biblioteki <i><b>i</b></i> z dysku? Operacja ta całkowicie usunie te pliki.
pl[2]: Czy aby na pewno usunąć zaznaczonych <b>[0]</b> piosenek z biblioteki <i><b>i</b></i> z dysku? Operacja ta całkowicie usunie te pliki.

en: Are you sure you want to remove the selected song from your library? | Are you sure you want to remove the selected <b>({0})</b> songs from your library?
pl[0]: Czy aby na pewno chcesz usunąć zaznaczoną piosenkę z biblioteki?
pl[1]: Czy aby na pewno chcesz usunąć <b>[0]</b> zaznaczone piosenki z biblioteki?
pl[2]: Czy aby na pewno chcesz usunąć <b>[0]</b> zaznaczonych piosenek z biblioteki?

en: Remove Selected Songs from Library
pl: Usuń zaznaczone piosenki z biblioteki

note: Translators: {0} is the name of the DAP device (i.e. 'iPod')
en: Synchronize {0}
pl: Synchronizuj {0}

en: You have made changes to your {0}. Please choose a method for updating the contents of your {0}.
    
    <big>•</big> <i>Synchronize Library</i>: synchronize Banshee library to {0}
    <big>•</big> <i>Save Manual Changes</i>: save only the manual changes you made
pl: Dokonano zmian w odtwarzaczu {0}. Proszę wskazać metodę aktualizacji zawartości odtwarzacza {0}.
    
    <big>•</big> <i>Synchronizuj bibliotekę</i>: synchronize Banshee library to {0}
    <big>•</big> <i>Zapisz ręczne zmiany</i>: zapisz tylko zmiany dokonane ręcznie przez użytkownika

en: <b>Warning:</b> Actions will alter or erase existing iPod contents and may cause incompatability with iTunes!
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> Te operacje zmienią lub usuną zawartość iPoda i mogą spowodować niezgodność z iTunes!

en: Synchronize Library
pl: Synchronizuj bibliotekę

en: Save Manual Changes
pl: Zapisz ręczne zmiany

en: Enter new playlist name
pl: Wprowadź nową nazwę listy odtwarzania

en: Enter new name for your device
pl: Wprowadź nową nazwę urządzenia

en: Invalid column width
pl: Nieprawidłowa szerokość kolumny

en: Choose Columns
pl: Wybierz kolumny

en: Visible Playlist Columns
pl: Widoczne kolumny listy odtwarzania

en: Track
pl: Ścieżka

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Title
pl: Tytuł

en: Time
pl: Czas

en: Plays
pl: Odtwarzana razy

en: Last Played
pl: Ostatnio odtwarzana

en: N/A
pl: niedostępne

en: Select Library Location
pl: Wybierz położenie biblioteki

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Loading Drive List...
pl: Ładowanie listy napędów...

en: No CD Burners Detected
pl: Nie wykryto nagrywarek płyt CD

en: Fastest Possible
pl: Najszybsza możliwa

en: Continuous
pl: Ciągły

en: Set all Track Numbers to this value
pl: Ustaw wszystkie numery ścieżek na tę wartość

en: Automatically Set All Track Numbers
pl: Ustaw wszystkie numery ścieżek automatycznie

en: Set all Track Counts to this value
pl: Ustaw wszystkie liczby ścieżek na tę wartość

en: Set all Artists to this value
pl: Ustaw wszystkich wykonawców na tę wartość

en: Set all Albums to this value
pl: Ustaw wszystkie albumy na tę wartość

en: Set all Titles to this value
pl: Ustaw wszystkie tytuły na tę wartość

en: Set all Genres to this value
pl: Ustaw wszystkie gatunki na tę wartość

en: Never Played
pl: Nigdy nie odtwarzane

en: Editing Song {0} of {1}
pl: Edycja piosenki {0} z {1}

en: File: {0}
pl: Plik: {0}

en: KB/Second
pl: KB/sekundę

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Assembly Version Information
pl: Informacje o wersji zbioru

en: Assembly Name
pl: Nazwa zbioru

en: Version
pl: Wersja
