Banshee - en to nl translation catalogue (110 entries)

note: Footer
en: Banshee Music Player
nl: Banshee muziekspeler

en: Music Player
nl: Muziekspeler

en: <b>Advanced Options</b>
nl: <b>Geavanceerde instellingen</b>

en: <b>Banshee Music Folder Location</b>
nl: <b>Locatie Banshee muziekmap</b>

en: <b>CD Burning</b>
nl: <b>CD branden</b>

en: <b>CD Ripping</b>
nl: <b>CD rippen</b>

en: <small><i><Unknown></i></small>
nl: <small><i><Onbekend></li></small>

en: <small>Advanced</small>
nl: <small>Geavanceerd</small>

en: <small>Encoding</small>
nl: <small>Codering</small>

en: <small>Library</small>
nl: <small>Bibliotheek</small>

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Data CD
nl: Data-cd

en: Disk Drive:
nl: Schijfstation:

en: Disk Format:
nl: Schijfformaat:

en: Encoding Profile:
nl: Coderingsprofiel:

en: Imported On:
nl: Geïmporteerd op:

en: Last Played On:
nl: Laatst afgespeeld op:

en: MP3 CD
nl: MP3-cd

en: Number of Plays:
nl: Aantal keer afgespeeld:

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Reset
nl: Opnieuw

en: Track Duration:
nl: Duur track

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Write Speed:
nl: Schrijfsnelheid:

en: Copy music on import
nl: Muziek kopiëren tijdens importeren

en: Format for creating filenames/directories for ripped tracks, imported music, etc. Format is relative to the Banshee music directory... do not form an absolute path! Tokens: %artist%, %album%, %title%, %track_number%, %track_count%, %track_number_nz% (No prefixed zero), %track_count_nz% (No prefixed zero).
nl: Formaat voor het aanmaken van bestandsnamen/mappen voor geripte nummers, geïmporteerde muziek, etc. Het formaat is relatief ten opzichte van de Banshee muziekbibliotheek... plaats geen absoluut pad! Delen: %artist%, %album%, %title%, %track_number%, %track_count%, %track_number_nz% (Geen nul vooraan), %track_count_nz% (Geen nul vooraan).

en: Pixel position of Main Player Window on the X Axis
nl: Pixel-positie van het hoofd-afspeelvenster op de x-as.

en: Pixel position of Main Player Window on the Y Axis
nl: Pixel-positie van het hoofd-afspeelvenster op de y-as.

en: Source View Width
nl: Breedte bronweergave

en: Window Height
nl: Vensterhoogte

en: Window Position X
nl: Vensterpositie x

en: Window Position Y
nl: Vensterpositie y

en: Window Width
nl: Vensterbreedte

en: Could not initialize cdparanoia
nl: Initialisatie cdparanoia faalde

en: Encoding element does not support tagging!
nl: Coderingselement ondersteunt geen tags!

en: Could not send seek event to cdparanoia
nl: Verzenden zoekactie naar cdparanoia faalde

en: Could not get track start position
nl: Opzoeken startpositie track faalde

en: Could not get track position
nl: Opzoeken trackpositie faalde

en: No decoder could be found for source format.
nl: Geen decoder gevonden voor bronformaat

en: Could not stat encoded file
nl: Bepalen status gecodeerd bestand faalde

en: New Playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Import Files...
nl: Bestanden importeren...

en: Quit Banshee
nl: Banshee afsluiten

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Columns...
nl: Kolommen...

en: Source
nl: Bron

en: Delete Playlist
nl: Afspeellijst verwijderen

en: Remove Song(s)
nl: Nummer(s) verwijderen

en: Rating
nl: Score

en: Next
nl: Volgend

en: Previous
nl: Vorig

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Unknown Artist
nl: Onbekend artiest

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Could not create CD Ripper
nl: Aanmaken cd-ripper gefaald

note: Translators: {0} is the name assigned to a Digital Audio Player by its owner
en: {0} Properties
nl: {0} Eigenschappen

en: Volume Usage
nl: Volumegebruik

en: Advanced Details
nl: Geavanceerde details

en: Import Files to Library
nl: Bestanden importeren in bibliotheek

en: Import Folder to Library
nl: Map importeren in bibliotheek

note: Translators: used to specify the bitrate for ripping
en: at
nl: bij

en: {0} of {1}
nl: {0} van {1}

en: ({0} Remaining)
nl: ({0} resterend)

en: Unknown Title
nl: Onbekende titel

en: Could not initialize GStreamer library
nl: Initialisatie GStraemer-bibliotheek faalde

en: Searching: {0}
nl: Bezig met zoeken: {0}

en: No suitable wave encoder could be found to convert selected songs to CD audio format.
nl: Er werd geen geschikte wave-encoder gevonden om de geselecteerde nummers om te zetten naar cd-audioformaat

en: The inserted media is not large enough to hold your selected music.
nl: Het medium heeft niet voldoende ruimte vrij voor uw geselecteerde muziek.

en: {0} more minute is needed on the media. | {0} more minutes are needed on the media.
nl[0]: Er is {0} minuut meer nodig op het medium.
nl[1]: Er zijn {0} minuten meer nodig op het medium.

en: Error Burning CD
nl: Fout tijdens branden

en: An unknown error occurred when attempting to write the CD
nl: Een onbekende fout trad op bij het beschrijven van de cd

en: The selected audio was successfully written to the CD.
nl: De geselecteerde audio is met succes op de cd geschreven

en: Preparing to write...
nl: Schrijfbewerking voorbereiden

en: Writing disk...
nl: Schijf beschrijven...

en: Insert Blank CD
nl: Plaats een lege cd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: All
nl: Alles

en: Song Name
nl: Naam nummer

en: Artist Name
nl: Naam artiest

en: Album Title
nl: Titel album

en: Rename Playlist
nl: Afspeellijst hernoemen

en: {0} Total Play Time
nl: {0} Totale afspeeltijd

en: Clear
nl: Wissen

en: Could Not Eject
nl: Uitwerpen faalde

en: Remove Selected Songs from Library
nl: Geselecteerde nummers uit bibliotheek verwijderen

en: Synchronize Library
nl: Bibliotheek synchroniseren

en: Save Manual Changes
nl: Manuele veranderingen opslaan

en: Enter new playlist name
nl: Voer naam in voor nieuwe afspeellijst

en: Invalid column width
nl: Ongeldige kolombreedte

en: Choose Columns
nl: Kies kolommen

en: Visible Playlist Columns
nl: Zichtbare afspeellijstkolommen

en: Artist
nl: Artiest

en: Title
nl: Titel

en: Time
nl: Tijd

en: Plays
nl: Speelt af

en: Last Played
nl: Laatst afgespeeld

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Loading Drive List...
nl: Laden stationslijst

en: No CD Burners Detected
nl: Geen cd-branders gevonden

en: Fastest Possible
nl: Snelste

en: Set all Track Numbers to this value
nl: Stel deze waarde in voor alle tracknummers

en: Set all Track Counts to this value
nl: Stel deze waarde in voor alle track tellingen

en: Set all Artists to this value
nl: Stel deze waarde in voor alle artiesten

en: Set all Albums to this value
nl: Stel deze waarde in voor alle albums

en: Set all Titles to this value
nl: Stel deze waarde in voor alle titels

en: Never Played
nl: Nooit afgespeeld

en: File: {0}
nl: Bestand: {0}

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Neen
