NetworkManager - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
wa: L' aplikete manaedjresse di rantoeles n' a nén savou trover sacwantès rsoûces k' end a mezåjhe (li fitchî glade n' a nén stî trové).

en: NetworkManager is not running...
wa: Li manaedjeu d' rantoeles n' est nén en alaedje...

en: Passphrase:
wa: Sicret:

en: Wireless Network Key Required
wa: I gn a mezåjhe d' ene clé d' ecriptaedje pol rantoele sins fyis

en: _Login to Network
wa: S' _elodjî sol rantoele
