NetworkManager - en to sk translation catalogue (143 entries)

en: Passphrase for wireless network %s
sk: Heslo pre bezdrôtovú sieť %s

en: Connection to the wireless network '%s' failed.
sk: Pripájanie k bezdrôtovej sieti '%s' zlyhalo.

en: Connection to the wired network failed.
sk: Pripájanie k drôtovej sieti zlyhalo.

en: Could not find some required resources (the glade file)!
sk: Nepodarilo sa nájsť niektoré vyžadované zdroje (súbor glade)!

en: No active connections!
sk: Bez aktívnych sieťových spojení!

en: Wired Ethernet (%s)
sk: Drôtový ethernet (%s)

en: Wireless Ethernet (%s)
sk: Bezdrôtový ethernet (%s)

en: NetworkManager Applet
sk: Applet NetworkManager

en: Copyright © 2004-2005 Red Hat, Inc.
sk: Autorské práva © 2004-2005 Red Hat, Inc.

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
sk: Aplet oblasti upozornení pre správu vašich sieťových zariadení a pripojení.

en: VPN Login Failure
sk: Zlyhanie VPN prihlásenia

en: Could not start the VPN connection '%s' due to a login failure.
sk: Nepodarilo sa spustiť VPN spojenie '%s' kvôli zlyhania prihlásenia.

en: VPN Start Failure
sk: Zlyhanie spustenia VPN

en: Could not start the VPN connection '%s' due to a failure launching the VPN program.
sk: Nepodarilo sa spustiť VPN spojenie '%s' kvôli zlyhaniu spustenia VPN programu.

en: VPN Connect Failure
sk: Zlyhanie VPN spojenia

en: Could not start the VPN connection '%s' due to a connection error.
sk: Nepodarilo sa spustiť VPN spojenie '%s' kvôli chybe spojenia.

en: VPN Configuration Error
sk: Chyba konfigurácie VPN

en: The VPN connection '%s' was not correctly configured.
sk: VPN spojenie '%s' nebolo správne nakonfigurované.

en: Could not start the VPN connection '%s' because the VPN server did not return an adequate network configuration.
sk: Nepodarilo sa spustiť VPN spojenie '%s', pretože VPN server nevrátil príslušnú konfiguráciu siete.

en: VPN Login Message
sk: Správa VPN prihlásenia

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
sk: Applet NetworkManager nemohol nájsť niektoré vyžadované zdroje (súbor glade nebol nájdený).

en: The network device "%s (%s)" does not support wireless scanning.
sk: Sieťové zariadenie "%s (%s)" nepodporuje bezdrôtové vyhľadávanie.

en: The network device "%s (%s)" does not support link detection.
sk: Sieťové zariadenie "%s (%s)" nepodporuje detekciu linky.

en: Preparing device %s for the wired network...
sk: Pripravujem zariadenie %s pre drôtovú sieť...

en: Preparing device %s for the wireless network '%s'...
sk: Pripravujem zariadenie %s pre bezdrôtovú sieť '%s'...

en: Configuring device %s for the wired network...
sk: Konfigurácia zariadenia %s pre drôtovú sieť...

en: Attempting to join the wireless network '%s'...
sk: Pokus o pripojenie k bezdrôtovej sieti '%s'...

en: Waiting for Network Key for the wireless network '%s'...
sk: Čakanie na sieťový kľúč pre bezdrôtovú sieť '%s'...

en: Requesting a network address from the wired network...
sk: Vyžiadanie sieťovej adresy z drôtovej siete...

en: Requesting a network address from the wireless network '%s'...
sk: Vyžiadanie sieťovej adresy z bezdrôtovej siete '%s'...

en: Finishing connection to the wired network...
sk: Ukončovanie spojenia k drôtovej sieti...

en: Finishing connection to the wireless network '%s'...
sk: Ukončovanie spojenia k bezdrôtovej sieti '%s'...

en: NetworkManager is not running
sk: NetworkManager nebeží

en: Networking disabled
sk: Sieť deaktivovaná

en: No network connection
sk: Bez sieťového spojenia

en: Wired network connection
sk: Pripojenie k drôtovej sieti

en: Connected to an Ad-Hoc wireless network
sk: Pripájané k bezdrôtovej sieti Ad-Hoc

en: Wireless network connection to '%s' (%d%%)
sk: Bezdrôtové sieťové pripojenie k '%s' (%d%%)

en: VPN connection to '%s'
sk: VPN spojenie s '%s'

en: VPN connecting to '%s'
sk: VPN pripájanie k '%s'

en: _Connect to Other Wireless Network...
sk: _Pripojiť sa k inej bezdrôtovej sieti...

en: Create _New Wireless Network...
sk: Vytvoriť _novú bezdrôtovú sieť...

en: _VPN Connections
sk: _VPN spojenia

en: _Configure VPN...
sk: _Konfigurovať VPN...

en: _Disconnect VPN...
sk: _Odpojiť VPN...

en: _Dial Up Connections
sk: _Vytáčané spojenia

note: FIXME: We should save and then check the state of the devices and show Connect _or_ Disconnect for each item
en: Connect to %s...
sk: Pripojiť k %s...

en: Disconnect from %s...
sk: Odpojiť od %s...

en: No network devices have been found
sk: Neboli nájdené iné sieťové zariadenia

en: NetworkManager is not running...
sk: NetworkManager nebeží...

note: 'Enable Networking' item
en: Enable _Networking
sk: Povoliť _sieť

note: 'Enable Wireless' item
en: Enable _Wireless
sk: Povoliť _bezdrôtové pripojenie

note: 'Connection Information' item
en: Connection _Information
sk: _Informácie o spojení

note: Help item
en: _Help
sk: _Pomocník

note: About item
en: _About
sk: _O programe

en: The NetworkManager applet could not find some required resources.  It cannot continue.
sk: Applet NetworkManager nemohol nájsť niektoré vyžadované zdroje. Nemôže pokračovať.

en: Open System
sk: Otvorený systém

en: Shared Key
sk: Zdieľaný kľúč

en: AES-CCMP
sk: AES CCMP

en: None
sk: Nič

en: Orientation
sk: Orientácia

en: The orientation of the tray.
sk: Orientácia zásobníka.

en: Wired Network (%s)
sk: Drôtová sieť (%s)

en: _Wired Network
sk: _Drôtová sieť

en: Wireless Network (%s) | Wireless Networks (%s)
sk[0]: Bezdrôtových sietí (%s)
sk[1]: Bezdrôtová sieť (%s)
sk[2]: Bezdrôtové siete (%s)

en: Wireless Network | Wireless Networks
sk[0]: Bezdrôtových sietí
sk[1]: Bezdrôtová sieť
sk[2]: Bezdrôtové siete

en:  (invalid Unicode)
sk:  (neplatný Unikód)

en: By default, the wireless network's name is set to your computer's name, %s, with no encryption enabled
sk: Štandardne je názov bezdrôtovej siete nastavený na názov vášho počítača, %s, bez povoleného šifrovania

en: Create new wireless network
sk: Vytvoriť novú bezdrôtovú sieť

en: Enter the name and security settings of the wireless network you wish to create.
sk: Zadajte názov a bezpečnostné nastavenia bezdrôtovej siete, ktorú chcete vytvoriť.

en: Create New Wireless Network
sk: Vytvoriť _novú bezdrôtovú sieť

en: Existing wireless network
sk: Existujúca bezdrôtová sieť

en: Enter the name of the wireless network to which you wish to connect.
sk: Zadajte názov bezdrôtovej siete, ku ktorej sa chcete pripojiť.

en: Connect to Other Wireless Network
sk: _Pripojiť sa k inej bezdrôtovej sieti

en: Cannot start VPN connection '%s'
sk: Nepodarilo sa spustiť VPN spojenie '%s'

en: Could not find the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
sk: Nepodarilo sa nájsť dialógové okno overenia totožnosti pre VPN spojenie typu '%s'. Spojte sa s vašim správcom systému.

en: There was a problem launching the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
sk: Vyskytol sa problém pri spúšťaní dialógového okna overenia totožnosti pre VPN spojenie typu '%s'. Spojte sa s vašim sprácom systému.

en: <span weight="bold" size="larger">Active Connection Information</span>
sk: <span weight="bold" size="larger">Informácie o aktívnom spojení</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Passphrase Required by Wireless Network</span>
    
    A passphrase or encryption key is required to access the wireless network '%s'.
sk: <span weight="bold" size="larger">Heslo vyžadované bezdrôtovou sieťou</span>
    
    Heslo alebo šifrovací kľúč je potrebný pre prístup k bezdrôtovej sieti '%s'.

en: <span weight="bold" size="larger">Reduced Network Functionality</span>
    
    %s  It will not be completely functional.
sk: <span weight="bold" size="larger">Obmedzená sieťová funkčnosť</span>
    
    %s  Nebude to úplne funkčné.

en: <span weight="bold" size="larger">Wireless Network Login Confirmation</span>
    
    You have chosen to log in to the wireless network '%s'.  If you are sure that this wireless network is secure, click the checkbox below and NetworkManager will not require confirmation on subsequent log ins.
sk: <span weight="bold" size="larger">Potvrdenie prihlásenia do bezdrôtovej siete</span>
    
    Vybrali ste si prihlásenie do bezdrôtovej siete '%s'. Ak ste si istý, že táto bezdrôtová sieť je bezpečná, označte zaškrtávacie pole nižšie a NetworkManager nebude viac vyžadovať potvrdenie pri ďalších prihláseniach.

en: Authentication:
sk: Overenie totožnosti:

en: Broadcast Address:
sk: Adresa šírenia:

en: C_onnect
sk: Prip_ojiť

en: Connection Information
sk: Informácie o spojení

en: Default Route:
sk: Predvolené smerovanie:

en: Destination Address:
sk: Cieľová adresa:

en: Hardware Address:
sk: Hardvérová adresa:

en: IP Address:
sk: IP adresa:

en: Interface:
sk: Rozhranie:

en: Key:
sk: Kľúč:

en: Open System
    Shared Key
sk: Otvorený systém
    Zdieľaný kľúč

en: Other Wireless Network...
sk: Ostatné bezdrôtové siete...

en: Passphrase:
sk: Heslo:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Primary DNS:
sk: Primárne DNS:

en: Secondary DNS:
sk: Sekundárne DNS:

en: Subnet Mask:
sk: Maska podsiete:

en: Type:
sk: Typ:

en: User Name:
sk: Meno používateľa:

en: Wireless Network Key Required
sk: Je potrebný kľúč bezdrôtovej siete

en: Wireless _adapter:
sk: Bezdrôtový _adaptér:

en: _Always Trust this Wireless Network
sk: _Vždy dôverovať tejto bezdrôtovej sieti

en: _Don't remind me again
sk: _Nepripomínať mi znovu

en: _Login to Network
sk: _Prihlásenie k sieti

en: _Network Name:
sk: _Sieťové meno:

en: _Wireless Security:
sk: Bezdrôtová bezpečnosť:

en: Cannot add VPN connection
sk: Nemôžte pridať VPN spojenie

en: No suitable VPN software was found on your system. Contact your system administrator.
sk: Vo vašom systéme nebol nájdený použiteľný softvér pre VPN. Spojte sa so správcom vášho systému.

en: Cannot import VPN connection
sk: Nemôžte importovať VPN spojenie

en: Cannot find suitable software for VPN connection type '%s' to import the file '%s'. Contact your system administrator.
sk: Nepodarilo sa nájsť použiteľný softvér pre pre VPN spojenie typu '%s' na import súboru '%s'. Spojte sa so správcom vášho systému.

en: Error retrieving VPN connection '%s'
sk: Chyba pri získavaní VPN spojenia '%s'

en: Could not find the UI files for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
sk: Nepodarilo sa nájsť súbory používateľského rozhrania pre VPN spojenie typu '%s'. Spojte sa so správcom vášho systému.

en: Delete VPN connection "%s"?
sk: Odstrániť VPN spojenie "%s"?

en: All information about the VPN connection "%s" will be lost and you may need your system administrator to provide information to create a new connection.
sk: Všetky informácie o VPN spojení "%s" budú stratené a možno budete potrebovať správcu vášho systému, aby vám poskytol informácie na vytvorenie nového spojenia.

en: Unable to load
sk: Nepodarilo sa načítať

en: Cannot find some needed resources (the glade file)!
sk: Nepodarilo sa nájsť niektoré vyžadované zdroje (súbor glade)!

note: Edit dialog
en: Edit VPN Connection
sk: Upraviť VPN spojenie

en: Add a new VPN connection
sk: Pridať nové VPN spojenie

en: Choose which type of VPN connection you wish to create.
sk: Vyberte si, ktorý typ VPN spojenia chcete vytvoriť.

en: Connect to:
sk: Pripojiť k:

en: Create VPN Connection
sk: Vytvoriť VPN spojenie

en: Create VPN Connection - 1 of 2
sk: Vytvoriť VPN spojenie - 1 z 2

en: Create VPN Connection - 2 of 2
sk: Vytvoriť VPN spojenie - 2 z 2

en: Delete the selected VPN connection
sk: Odstrániť vybrané VPN spojenie

en: E_xport
sk: E_xportovať

en: Edit the selected VPN connection
sk: Upraviť vybrané VPN spojenie

en: Export the VPN settings to a file
sk: Exportovať VPN nastavenia do súboru

en: Export the selected VPN connection to a file
sk: Exportovať vybrané VPN spojenie do súboru

en: Finish Creating VPN Connection
sk: Dokončiť vytváranie VPN spojenia

en: Manage Virtual Private Network Connections
sk: Spravovať spojenia Virtuálnych Privátnych Sietí (VPN)

en: This assistant will guide you through the creation of a connection to a Virtual Private Network (VPN).
    
    It will require some information, such as IP addresses and secrets.  Please see your system administrator to obtain this information.
sk: Tento asistent vás bude sprevádzať počas vytvárania spojenia k Virtuálnej Privátnej Sieti (VPN).
    
    Bude vyžadovať niektoré informácie, ako sú IP adresy a heslá. Prosím, vyžiadajte si tieto informácie od vášho správcu systému.

en: VPN Connections
sk: VPN spojenia

en: 40-bit WEP
sk: 40 bitový WEP

en: 104-bit WEP
sk: 104 bitový WEP

en: none
sk: nič

en: unable to create netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
sk: nepodarilo sa vytvoriť sieťovú zásuvku pre sledovanie drôtových ethernet zariadení - %s

en: unable to bind to netlink socket for monitoring wired ethernet devices - %s
sk: nepodarilo sa pripojiť k sieťovej zásuvke pre sledovanie drôtových ethernet zariadení - %s

en: operation took too long
sk: operácia trvala veľmi dlho

en: received data from wrong type of sender
sk: prijaté dáta od zlého typu odosielateľa

en: received data from unexpected sender
sk: prijaté dáta od neočakávaného odosielateľa

en: too much data was sent over socket and some of it was lost
sk: príliš veľa dát bolo odoslaných cez zásuvku a niektoré z nich boli stratené

en: error occurred while waiting for data on socket
sk: vyskytla sa chyba pri čakaní na dáta zo zásuvky
